Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

OP Renkli Manga

Beğendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    450
Asır da neymiş efendim, milenyumun projesi. Teşekkürler, Allah tamamına erdirsin. Yalnız merak ettiğim bir şey var @Smoker . Manganın ilk ciltlerinin İngilizce çeviri kalitesi hakkında bayağı şüpheler vardı internette. Viz media da belirli bir yerden(iki yıllık ara sonrası zamanları) daha yetkin bir çevirmenle çalışmaya başlamıştı. Cnet128 de 300lerden başlıyordu çevirileri kendi sitesinde yanlış hatırlamıyorsam. İngilizce hangi kaynağı kullanıyorsunuz? Yakın zamanda yeniden başlayasım olduğu için biraz araştırmıştım konuyu da işin içinden çıkamadım.
http://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-9-page-1.html

Yukarıdaki siteden çeviriyorum.

Asır da neymiş efendim, milenyumun projesi. Teşekkürler, Allah tamamına erdirsin. Yalnız merak ettiğim bir şey var @Smoker . Manganın ilk ciltlerinin İngilizce çeviri kalitesi hakkında bayağı şüpheler vardı internette. Viz media da belirli bir yerden(iki yıllık ara sonrası zamanları) daha yetkin bir çevirmenle çalışmaya başlamıştı. Cnet128 de 300lerden başlıyordu çevirileri kendi sitesinde yanlış hatırlamıyorsam. İngilizce hangi kaynağı kullanıyorsunuz? Yakın zamanda yeniden başlayasım olduğu için biraz araştırmıştım konuyu da işin içinden çıkamadım.
Kaynak olarak Viz alıyoruz. Zaten diğerleri daha da kötü. 300'den sonra powermanga'ya geçebiliriz. Onların çevirileri de çok iyi. @hdbfresh de daha iyi bilir.

@Smoker hocam renkli versiyonlar yeterince ulaşılabilir durum da mı yani ileri de belirli bir oranda güncele yetişme durumu olabilir mi acaba?
Bir de haftalık Jump'tan Ne kadar geriden geliyor bu renkli cilt olayı :confused:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık