Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

İçeri sokabiliyorsan sok ama kimseye göstermemeye özen göster şikayet ederlerse elinden alınır.

Hayırlı tezkereler şimdiden. :a:
Sağol :D

Götüreyim olmadı geri postalarim teli ben kesin yakalatirim sokamam içeri. :D

Bedelli celbi ile beraber gitmiyorsan kapsamlı arama yapmıyorlar içeri sokarsın ama gerek yok acemilikte.Zamanin olmayacak yani :D
Hiç bilmiyorum şans artık tuşlu da götürüyorum. Orada kapsamlı arıyorlarmis ya herkes öyle demiş. :D

Sağol :D

Götüreyim olmadı geri postalarim teli ben kesin yakalatirim sokamam içeri. :D

Hiç bilmiyorum şans artık tuşlu da götürüyorum. Orada kapsamlı arıyorlarmis ya herkes öyle demiş. :D
Gittiğin yerden PTT vardır kışlada .Yakalatirsan ordan yollarsin ama bence götürme.Dedigim gibi zamanın olmayacak.Bol bol bozuk para götür başka da bir şeye ihtiyacın olmaz.

Bugün gidiyorum. Tuşlu telefon götüreceğim de nenim normal telefonu götürsem en sonda çıkarken alsam ne olur ki? Millet götürmeyin falan demiş. Çalınır diye mi böyle diyorlar yoksa kullanamazsınız diye mi?
Götürme bence. İçtimaya giderken koğuşta bırakırsan çalınma riski büyük. Yanına alırsan sürünürken vs. telefonu düşürme veya hasar verme ihtimalin var. Usta birliğine götür ama.

Götürme bence. İçtimaya giderken koğuşta bırakırsan çalınma riski büyük. Yanına alırsan sürünürken vs. telefonu düşürme veya hasar verme ihtimalin var. Usta birliğine götür ama.
O kadar değerli bir sey değil Samsung da yani içeriye sokmazlar geri göndertirler deniyor. Bakalım bir şansımızı deneyelim yine de. Usta birliğine herkes götür diyor zaten götürmemek ayıp olur. :D

acemi birliğinde düzgün aramazlar bile yakalansanda bişi olmaz yemin etmeden cezası yok rahat rahat kullanamazsın göstermeden kullanabilirsin anca

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık