Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Askerlik

'Genel Sohbet' forumunda Erkan12 tarafından 23 Oca 2015 tarihinde açılan konu

1. Lordianp Nami

Lordianp (Nami)
    Mesaj Sayısı 1,075
    Üyelik Tarihi29 Eki 2011
    Bizde de devrecilik yasak,isin kotusu alt devremiz yok.Gelmiyor.Karakolda 3 kisiyiz

2. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 1,449
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Normal de tam tersi oluyo sanırım. Ben tel direk direk götürücem o sıracılık, devrecilik olayı beni hiç bağlamaz.

3. killz0ne Vınıdın sınrı zırı ımırıl

killz0ne (Vınıdın sınrı zırı ımırıl)
    Mesaj Sayısı 7,145
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Yok kısa dönem gittim.Havasını alayım diye.Komutanların öyle demesine bakma.Gittiğim birlikte çocuğun teki üst tertipler çok nöbet tutuyoruz dinlenmeye fırsatımız olmuyor üst devrelerde nöbet tuttsun diye komutana şikayete gidiyor.Komutan yüzlerine gülüp çocuklara hallederim,ayarlarız diyor.Arkalarından üst devreleri çağırıp siz bunu iyi s...mişsiniz gelip sizi şikayet ediyor diye gavatlık yaptığıda oluyor yani.

4. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 20,481
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Ne yiyorsunuz karakolda?

5. killz0ne Vınıdın sınrı zırı ımırıl

killz0ne (Vınıdın sınrı zırı ımırıl)
    Mesaj Sayısı 7,145
    Üyelik Tarihi9 Eyl 2011
    Sıracılık adı altında devrecelik dönüyor.Tabi herkes yapmıyor bunu.Çok efendi saygılı çocuklar da var allah için.Ama işte var bir kaçtane zibidi.

6. Monkey D. Dragon If you make God bleed, people cease to believe

Monkey D. Dragon (If you make God bleed, people cease to believe)
    Mesaj Sayısı 14,815
    Üyelik Tarihi2 Nis 2014
    Bedellide normale göre insanlar yaş olarak da eğitim vs olarak da daha büyük olduğu için bam bam cimere gidiyorlarmış. Komutanlar ondan çekiniyor. Birde laftan anlayan insanlar diye daha çok seviyorlar. Bizim bi uzun dönem vardı. Daha önceki birliğinde otur kalk yaptıra yaptıra adam bayıltmış bize karşı pamuk gibiydi valla.

7. H1dalg0 Sence insanlar ne zaman ölür ?

H1dalg0 (Sence insanlar ne zaman ölür ?)
    Mesaj Sayısı 1,449
    Üyelik Tarihi5 May 2017
    Benim yan bölük bedelliydi daha biz sıra yapamazken adamlar taş gibi esas yürüyüş gidiyorlardı. Pamuk gibi olması normal.

8. Lordianp Nami

Lordianp (Nami)
    Mesaj Sayısı 1,075
    Üyelik Tarihi29 Eki 2011
    Yani askerlikte yuzde 50 torpil yuzde 50 sans hersey.Yemekler secici biri icin doyurucu degil.Ancak acemilik harici duruma gore disardan soylenebiliyor

Bize karsi da pamuk gibiydi komutan cunku ne derse yapiyorduk.Calismadan cok dinlenmeyle geciyordu.Toren yuruyusu yaptik bide.

9. Dante13 Challenge accepted!!

Dante13 (Challenge accepted!!)
    Mesaj Sayısı 915
    Üyelik Tarihi9 May 2016
    Geçmiş olsun. Yasa öncesi rapor ve izinler fazlaca kullanıldıysa affa uğruyor diye biliyorum. Yani senin 15 gün değil de 6 gün rapor kullanmış olarak kabul edilmen lazım.

10. Lordianp Nami

Lordianp (Nami)
    Mesaj Sayısı 1,075
    Üyelik Tarihi29 Eki 2011
    Rapor henuz kullanmadim.İzin de .Sikintinin buyugu burda uzun donemler 6 ay.12 gun izin kullanmislara zarar yok.Kullanmayip teskereye baglayanlara ise 6 gun girdi.15 gun rapor kullanmis adam da 9 gun rapor fazladan kullanmis oldu.Tek zarar biz izin kullanmayanlara yani.Guzel adalet.

1 hafta ceza yememek icin agzini burnunu kirmacagin adamlari es gectigin biyerde universite okuma sucundan 1 hafta gec terhis.

Son düzenleme: 17 Tem 2019

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık