Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Geçmiş olsun bitirmişsin.

Bedelli yapan bir arkadaşım bana şunu tavsiye etti:”Herkes senin beklediğin gibi okumuş , üniversite mezunu, sporcu yada çok bilgili sanma. Hala anasından kaşıkla mama yiyen silik tiplerden tut, evindne çıkmamış asosyal, hayatında hiç spor yapmamış, disiplin görmemiş , sıkıya gelmemiş, görgü bilmeyenlerle dolu olacak orası”

Eee bunun 12 aylık askerlikten tek farkı para bastırıp 21 gün gidiyorsun o zaman dedim. Öyle dedi.

Ayrıca bir soru: Teslim günü : 8 Haziran 2019 ,
Cumartesiye denk geliyor. 2 gün yol iznimle 10 haziranda mı teslim olmam gerekiyor?
Bedelli yapmış arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. :sapkali:
Teşekkür ederim. Kesinlikle öyle. Kendini yetiştirmiş adama da rastlarsın var olan en kalın kafalı adama da. O yüzden o sürede ne kadar keyif alabildiğine bakmak daha iyi. Aklı başında adamın etrafında aklı başında insanlar olur o sayede sohbet muhabbet geçip gidiyor işte. Şöyle ki sevk tarihi askerliğin resmi olarak başladığı gün oluyor. Ondan sonra sallıyorum yok iznin bir gün ise ve sevk tarihinde ayın 8 i yazıyorsa 10 unda orada olman gerekir. Hafta sonu bence serbesttir ama emin değilim benim sevk tarihim cumartesiyi giriş tarihim pazartesiyi gösteriyordu o yüzden emin olamıyorum

08.06.2019 Cumartesi günü askere gidecek arkadaşlar, teslim tarihi haftasonu olunca pazartesiye kadar yol izni verirler mı acaba?
Önceki giden celplerde böyle bir durum oldu mu? Cumartesiye denk gelip Pazartesiye kadar yol izni verdiler mi?

Daha öncede sormuştum aynı soruyu. Askeriyeyi arasak bununla ilgili bilgi verirler mi?

08.06.2019 Cumartesi günü askere gidecek arkadaşlar, teslim tarihi haftasonu olunca pazartesiye kadar yol izni verirler mı acaba?
Önceki giden celplerde böyle bir durum oldu mu? Cumartesiye denk gelip Pazartesiye kadar yol izni verdiler mi?

Daha öncede sormuştum aynı soruyu. Askeriyeyi arasak bununla ilgili bilgi verirler mi?
Yol izni teslim tarihinin içinde zaten. Birliğe katılmş tarihinde teslim olman lazım yoksa kaç gün geç katildiysan o kadar geç çıkarsın askerden ve bunu istemezsin gerçekten. Benim bildiğim bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık