Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Askerlik

Bedelli yapacak arkadaşlar eğer yurtdışı, iş, okul, evlilik vs. gibi planınız var ise Asker Alma Genel Müdürlüğüne açıklayıcı bir dilekçe yazın. Büyük ihtimal dilekçeniz kabul olur önümüzdeki ilk bedelli celp döneminde gidersiniz. Dilekçe hakkında sorusu olan arkadaş varsa özelden mesaj atsın yardımcı olmaya çalışırım.

Bi süre sonra bedelli askerlikteki 21 gün şartını kaldıracaklarını düşünüyorum... Mevcut sistemle devam etmeleri halinde bedelli askerlik sürecinin 2-3 yıla kadar uzaması söz konusu. Süreci bu kadar uzatmak yerine 21 gün şartını iptal edebilirler.

Bi süre sonra bedelli askerlikteki 21 gün şartını kaldıracaklarını düşünüyorum... Mevcut sistemle devam etmeleri halinde bedelli askerlik sürecinin 2-3 yıla kadar uzaması söz konusu. Süreci bu kadar uzatmak yerine 21 gün şartını iptal edebilirler.
Belediye seçimlerinde kalkabilir. Ama planlama var zaten 2020'ye kadar ay ay gidilecek diye.:d

Hangi akıllı telefon?
Fark ediyor mu? xiaomi ?
Görünen o ki 2021, hatta 2022'yi bulma ihtimali var. Çok fazla başvuru var.
Şimdi en başta 60 bin kişi para yatırmıştı. 12 bin kişi aldılar. Sonra para yatıranların sayısı 120 bin oldu ve 40 bin kişiyi aldılar. Şimdi de 215 bin kişi para yatırdı ama tekrar 13,5 bin kişi aldılar. 40 bin şeklinde devam etse 2 ayda biterdi ama herhalde öğrenci öğretmen falan yazın alacaklar. Karışık iş ya, bir bakmışsın seçim zamanı kalkar.

Fark ediyor mu? xiaomi ?

Şimdi en başta 60 bin kişi para yatırmıştı. 12 bin kişi aldılar. Sonra para yatıranların sayısı 120 bin oldu ve 40 bin kişiyi aldılar. Şimdi de 215 bin kişi para yatırdı ama tekrar 13,5 bin kişi aldılar. 40 bin şeklinde devam etse 2 ayda biterdi ama herhalde öğrenci öğretmen falan yazın alacaklar. Karışık iş ya, bir bakmışsın seçim zamanı kalkar.
Hangi telefon derken hani yaygın bi felsefe espirisi var ya ona gönderme yapmıştım ama neysem :/

Yani bulunduğun yere göre değişir ama elbet kullanırsın.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık