Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Arlong

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 73 64.0%
  • Sevmem

Kullanılan: 41 36.0%

• Kullanılan toplam oy
    114
Şu tipik ırçı balıkadam tayfasını hiç sevemiyorum çok antipatikler. Bi de bunun para fetişi de çok uyuzdu. Ama Don Krieg ile beraber Arlong vs.si seriyi gerçek manada başlatmıştı, süperdi ikisi de. Ayrıca Kiribachi silahı da iyiydi, tabi Luffy'nin onu kırması daha iyiydi :D Eski karakterlerin tekrar olaylara dahil olmasını severim ama bunun işi bitmiş daha pek bi yeri yok bence. Jack bunun 38 versiyon üstü o yeterli.

Eline sağlık. Sevdiğim bir bosstur Arlong ve en sevdiğim arclardan biridir. Umarım tekrar görürüz ama görünmeyecek gibi geliyor bana :D

Eiichiro Oda'nın bu tarz düşmanları , sırf izleyici küfür etsin diye tasarladığını düşünüyordum ilk gördüğümde. Don Krieg ile bu eleman bu konuda çok başarılı kişilerdi. Pislik gibi pislik maşallah

Şu tipik ırçı balıkadam tayfasını hiç sevemiyorum çok antipatikler. Bi de bunun para fetişi de çok uyuzdu. Ama Don Krieg ile beraber Arlong vs.si seriyi gerçek manada başlatmıştı, süperdi ikisi de. Ayrıca Kiribachi silahı da iyiydi, tabi Luffy'nin onu kırması daha iyiydi :D Eski karakterlerin tekrar olaylara dahil olmasını severim ama bunun işi bitmiş daha pek bi yeri yok bence. Jack bunun 38 versiyon üstü o yeterli.
+14 der ve giderim. :/

Nefret dolu boş geveze ırkçılar en kıl olduğum tiplerdendir. Çocukken de tiksiniyordum bu hıyar ağasından.

Sağlam bosstu Hody meymenetsiziyle karşılaştırılamaz bile.Saf kötü de değil.Başına gelenlerden sonra yanlış yola sapmış bir serseri aslında.

Eline sağlık.

Irkçılık yaptı ama kendisinin yaşadıkları da az şeyler değil bence. Sabaody ile birlikte yaptıklarının altı doldurulan bir bosstur. Yine işin ucu kutsal mallara kadar gidiyor.

Arlong'un Hody gibi saçma sapan sebepleri yoktu en azından.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık