Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Arlong

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 74 64.3%
  • Sevmem

Kullanılan: 41 35.7%

• Kullanılan toplam oy
    115
sevdigim kötü karakterlerin başında geliyor.

''Fakat Oda zekasını burda konuşturup yüzüklerin başlarını parmaklarına yapıştırmıştır.'' burayı anlamadım :S

sevdigim kötü karakterlerin başında geliyor.

''Fakat Oda zekasını burda konuşturup yüzüklerin başlarını parmaklarına yapıştırmıştır.'' burayı anlamadım :S
Perdeli bir parmağa yüzük girmez. Arlong parayı seven biri. İllaki yüzük olmalı parmağında, adam da takmış işte.

bence de sadece işgal ediyor hiç ilerlediği yoktu.Teknikler geliştirse tabiki de olurdu.Zaten yeni dünyaya giren herkesi wanted yükselir.Yeni dünya ya girse tekniklerini geliştirirse olurdu bir şeyler...

o testere burnuda çok sağlamdı zoro (ağır yaralı olsada) kesememişti ancak sonra luffy onu yenerken kırmıştı burnunu :D

Roronoa Zoro

Eşitlik durumu sadece one piece içinde bi' mittir , hatta kendilerini güçlü göstermek isteyen arlong parktaki adamların uydurması bile olabilir , şahsen luffy'nindaha bebe iken ağzını yüzünü dağıttığı birinin jimbei ile eşit olma şansı bana 0 geliyor..

Eşitlik durumu sadece one piece içinde bi' mittir , hatta kendilerini güçlü göstermek isteyen arlong parktaki adamların uydurması bile olabilir , şahsen luffy'nindaha bebe iken ağzını yüzünü dağıttığı birinin jimbei ile eşit olma şansı bana 0 geliyor..
eşit değilde yasoki ve johnny korkakları vardı yanılmıyosam onlar korkarak anlatırken öyle bilgi vermişlerdir abartmak için ancak arlong baya güçlü bence mesela ödülü 55 olan bellamy ile kapışsa bence arlong yener daha önce yardımcı kaptanıymış zaten jinbei'nin sanırım

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık