Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Doflamingo'yu Kim veya Kimler İndirecek?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yine Eiichiro Oda yaziyorsa Luffy alir.
Yazan yok. Şartları kendimiz değerlendirip yorumlasak iyi olur. Şu güçler şöyle etki ediyor, şöyle dayanıklılık söz konusu vs. Yalnız şöyle düşündüm şimdi Dof uyanışı yaptıktan sonra G4 harici hiçbir vitesin dayanacağını sanmıyorum. Yine uzun süre G4 ile dövüşmesi gerekecekti. Luffy yenilebilirdi. Hatta yenilirdi.

Dressrosada gördüklerimizden yola çıkarak Doflamingo yener bence de.

Sebeplerini uzun uzun yazmaya gerek yok.

Ama Dressrosa'da gördüklerimizden fazlası var Luffy'de galiba ve o yüzden E.oda her zaman ki gibi çizdim oldu diyor.

Luffy kullanabildiğinden daha fazla G4 süresinde kullanabileceği ve de bundan istediği zaman çıkıp girebileceği için her türlü alırdı. Çünkü G4 Luffy hali hazirda çok daha baskın olduğu gerçek.

Luffy kullanabildiğinden daha fazla G4 süresinde kullanabileceği ve de bundan istediği zaman çıkıp girebileceği için her türlü alırdı. Çünkü G4 Luffy hali hazirda çok daha baskın olduğu gerçek.
G4 Luffy baskın ama Uyanış Doflamingo ya karşı G4 den çıktıktan sonra Luffy hiçbir şey yapamaz.

Doflamingo gördüğümüz kadarı ile uyanışı sınırsız kullanıyor.G4 ise sınırlı.Tabiki uyanış g4 e eş bir güç değil ama Luffy g4 ü son raddesine kadar kullanınca bile handikaplı Doflamingoyu alamadı.Yine sonuna kadar kullanırsa yenileceği bariz.Gir çık yaparak da G4 süz ne kadar direnebilir uyanışa.

Bunun cevabına göre kazanan belirlenir.Ayak uydurur derseniz Luffy,uyduramaz derseniz.Doflamingo alır.Bana kalırsa uyduramaz.En azından Dressrosa ve Topkek arkında gördüğümüz Luffy.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık