Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Yeri

• Konbuyu başlatan Kaisen
  • Başlangıç tarihi
Ne yaptığı konusunda en ufak bir ipucu bile yok.Acaba film Z deki gibi kendi marinesini mi kuracak.

Bu adamın marineden ayrılışını hala hazmedemiyorum.Bu şekilde olmamalıydı.

Aokiji bnce hala denizci. Akainu Kuzanı yendikten sonra onu hayatta bırakmasına karşılık teach ın tayfasına katılıp istihbarat sağlamasını istemiş olabilir..

OP dünyasında Akainu adaletin karşılığıdır. Kuzan illaki bir şeyler kapmıştır ondan. Şimdi kiminle olduğu önemli değil. İleride Akainu ile yolları birleşecektir mutlaka.

Bence şimdi de aynı taraftalar.

OP dünyasında Akainu adaletin karşılığıdır. Kuzan illaki bir şeyler kapmıştır ondan. Şimdi kiminle olduğu önemli değil. İleride Akainu ile yolları birleşecektir mutlaka.

Konu sahibi Aokiji'ye amiraller arasından 2 demiş. Ben Aka,Kizaru,Aokiji diyorum sıralama olarak.

Senin görüşlerin nelerdir?

Sizce "One Piece" te Aokiji'nin rolu bitti mi ? Bence Hayır...

-Bence Akainu'dan intikam almak isteyecek ve bu yüzden Luffy'e katılacak (Müttefik te olabilir Herhangi bir şekilde yardım da edebilir)

Neden böyle düşünüyorum ?

1. 3 amiralden birisi ve aralarında 2. güçlü olanı bir yenilgiden sonra pes edeceğini sanmıyorum...

2.Aokiji diğer amirallerden çok önce Mugiwaralarla karşılaşmıştı ve onları öldürmedi...

3.One Piece'teki en sevdiğim karekterlerden birisi...

Ve bunu yanında bir endişem daha var acaba KARASAKAL'a katılabilir mi ?

Neden Böyle düşündüğüme gelince (KARASAKAL hakkında) Şu anda Karasakal en güçlü korsan oluyor ve Aokiji'nin de güçlenmek istemesi doğal olabilir.
Bence Aokiji devrim ordusundan olabilir ya da belki de denizcilerden ayrılmadı, bi ajan olabilir. Aokiji iyi niyetli bi insan diye düşünüyorum. Animeyi izlediğim kadarıyla. O yüzden karasakalla işi olmaz bence

Valla nasıl uyduruyorsunuz böyle lafları anlamıyorum. OP'ta adalet vurgusu birçok kişi üzerinden yapıldı, mesela taa Alabasta'da Smoker tarafından. Farklı karakterlerin farklı adalet anlayışlarını gördük. Akainu adaletin falan karşılığı değil, sadece kendi adaletini uyguluyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık