Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Kuzan'ın Seçimi

AOKİJİ

manganın son sayısıyla birlikte aokijinin,akainuya yenilerek denizcilerden istifa ettigini ögrenmiş bulunmaktayız.filo amiralligi için yapılan bu düello sonucunda,aokiji kaybetmiş ve kendi yoluna gitmeyi secmiştir.

şimdi serinin geride kalan bölümlerine bakarsak;

e.oda bu durumdaki yani bir sekilde yenilen adamları seriye baglamayı seviyor ve bunları manga kapaklarından genelde bize gösteriyor.lucci,crocodile,daz bones,bon kurei,galdino,buggy,enel,gedatsu,fullbody,jango,alvida,coby,helmeppo gibi bir sürü karakter bize manga kapaklarında anlatılarak veya önemli oldukları düsünülerek tekrardan hikayeye dahil oldular veya olacaklar.bu sartlar dahilinde gücü dünya üzerinde ilk 10a girebilecek adamlardan biri olan aokiji kuzanın,hemde tam yeni dünyaya giris arefesinde serbest kalması tesadüf olmasa gerek.bende bu yüzden aokiji ne yapabilir sorusuna cevap aramak için, bir anket acma geregi duydum ve herkezin fikrini bekliyorum,şimdiden tesekkürler.

seceneklerimiz:

yozlasmıs ve bozulmakta olan denizciler ve dünya hükümetinin iç yüzünü görerek,talep dogrultusunda devrim ordusuna katılabilir.

x.drake gibi kendi adaletini izleyerek korsan olmaya karar verir.bizzat kaptan olur veya yonkuolardan birinin tayfasına katılır.

yolu robin ve hasırsapka tayfasıyla kesişir ve herkezi pesinden sürükleme gücü bulunan hasır sapkalı luffynin peşinden gider.

hiçbirsey yapmaz,tembel adaleti geregi sadece sagda solda uyuklar.

kage nickli arkadasımızın konusunda toparladıgı son güncellemeyide ekleyelim,aokijinin su anki durumunu düsünmemize biraz daha katkısı olabilir.

Punk Hazard Arc'ta kısa süreliğine ortaya çıkan Kuzan Smoker'ı Doflamingo'nun ellerinden kurtarmıştı. Bu sırada özellikle Doflamingo'nun Kuzan'a olan sözleri biraz kafa karıştırdı.

Kuzan zaman atlamasından sonra karşımıza ilk kez bu sahne ile çıktı. Punk Hazard yolculuğu sırasında uyuyakalmış bir halde.

Daha sonrasında Doflamingo Smoker'ı çok fena haşamat ediyor. Bu sırada ortaya çıkan Kuzan Smoker'ı düştüğü zor durumundan kurtarmak için ortaya çıkıyor. Ardından Doflamingo ile Kuzan arasında ufak bir gerilim yaşanıyor.

Bu gerilimin ardından Doflamingo şuanlık dövüşmek istemediğini söylüyor ve oradan ayrılıyor. Ancak oradan ayrılırken söylediği sözlerle dikkat çekiyor. Belli ki Doflamingo Kuzan'ın amiralliği bıraktıktan sonra yaptığı şeylerden haberdar. Burası önemli bir nokta.

Doflamingo adayı terk ettikten sonra Kuzan Punk Hazard'a gelmesinin şans eseri olduğunu söylüyor. Devamında Smoker çok güzel bir noktaya değiniyor burada olanlardan haberinin olması için yer altı örgütü ile bağlantın olmalı diyor. Görünüşe göre Kuzan hakkında ki bazı söylentiler Smoker'ın dahi kulağına gitmiş. Ancak geçmişe dönüp baktığımıza Jinbei Sakazuki ile Kuzan arasında ki dövüşten sonra Kuzan'ın ne yaptığı konusunda bir şey bilmediğini söylemişti. Görünüşe göre Kuzan artık her ne yapıyorsa bunu gizli kapaklı bir şekilde fazla dikkat çekmeden yapıyormuş.

Bunun ardından Kuzan Smoker'ı Doflamingo konusunda uyarıyor ve adadan ayrılıyor. Ancak bu sırada G5 askerlerini tembihlemeyi de ihmal etmiyor. Yaptığı işlerin gizli kalmasını istiyor.

son olaraka aokiji neyi seçti,amacı ne,seçimleri onu nereye götürücek ? herkezin görüşlerini bekliyorum ;)

dipnot;kage nickli arkadasımıza,son güncel olayı toparladıgı için tesekkür edip,emegine saglık diyorum.

Bence devrimci hükümetin içinden geldiği için çoğu pisliğinden haberdar olup direk hükümeti hedef alabilir ..Tayfaya falan katılmaz büyük ihtimal

RedFLAG

"Dragonun adamıdır" demek geliyor içimden. Olursa daha çok haberlerini alırız devrimcilerin.

Belki çok saygı duyduğu Garp'ın yanındadır. Kendi başına kayıp yüzyılı araştırıyordur ve bizim tayfadan Robin'in neler yapacağını görmek istiyordur. Tayfaya katılmaz ama tayfanın destekçisi olabilir ilerleyen zamanlarda belli olur. Devrimcilere katılmasa bile Dragonla tanışmıştır.

Ya arkadaşlar Aokiji gibi Delikanlı bir adamın böyle birşey yapması saçma olmaz mı. ROGER döneminden beri kötülere karşı çıkan adam taht kavgası yüzünden mi korsan veya devrimci olacak lütfen yapmayın ya hem korsan veya devrimci olması gereken biri varsa oda bence Monkey D. Garp tır. Çünkü gözlerinin önünde üvey torunu öldü ve oğlu da devrimci Korsan veya Devrimci olsa olsa Garp olur Aokiji den Korsan veya Devrimci olmaz. Olsa olsa Garp gibi Marineden Öğrenci Alıp yetiştirir. Lütfen şöyle saçma sapan(bence tabi) şeyler düşünmeyin.

Jazz Arkadaşımızın Dediği Gibidir KAYIP YY. da araştırıyor olabilir.

Hasırşapkaya katılır diyenler ciddi mi yoksa kafa mı buluyorlar tam anlamadım ya neyse :D
Devrim dedim.

Yaptığı hareket belli bir amacı varmış ona ulaşamamış gibi gösteriyor olayı ama yine de ben düşündürülmek istendiği gibi olmadığını düşünerek boş gezer diyorum :D

belli bir zaman yatar.wb nin bahsettiği son savaşta ortaya çıkıp wg ye karşı savaşacağını düşünüyorum(smokerı logia kullanımı konusunda eğittiğini düşünüyorum)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık