Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Teori] Aokiji - Blackbeard İlişkisi ?

'Manga Genel ve Sohbet' forumunda Byakko tarafından 30 Tem 2014 tarihinde açılan konu

1. Byakko Blackbeard

Byakko (Blackbeard)
    Mesaj Sayısı 173
    Üyelik Tarihi29 Tem 2014
    Arkadaşlar bu konu da düşüncelerinizi öğrenmek istiyorum. :)

Burgess, Aokiji'ye güvenilmeyeceğini söylüyor, Blackbeard ise Shiliew'e de güvenmemeliydik o mantıkla bakarsan diyor. :)

Peki Aokiji ile Blackbeard arasındaki ilişki ne olabilir ?
    Burada ise Smoker, Aokiji'nin o ada da neler olduğunu bilmemesi gerektiğini söylüyor, ancak yeraltı ilişkileri varsa öğrenmiş olabilirsin diyor.

Buradaki olayla ilişkili olabilir mi ? Blackbeard ile Aokiji, bu yeraltı ilişkileri ile ilgili bir işbirliği içerisine mi girdiler ?

Eğer olay bu değilse, düşmanımın düşmanı müttefiğimdir olayı da olabilir, şöyle ki birlik olup birisini yenecekler...
    Bu ihtimaller arasında
    -Akainu ve denizciler
    -Kaido
    -Shanks
    -Big Mom

Bence Akainu ihtimal dışında, sebebi Aokiji'nin onu bu saatten sonra yenmesinin hiç bir manası yok, tam tersine Smoker'a Doflamingo'yu haber ver, Sazakuzi'nin düşündüğünden de büyük bir tehlike olduğunu söyle diyordu, üstelik Akainu'nun yenilmesi Aokiji'nin rütbe olarak hiç bir işine yaramaz sonuçta Aokiji artık bir denizci değil.

Kaido, Shanks, Big Mom üçlüsünden birine karşı bir ittifak yapmış olabilirler. Shanks olasılığı bana düşük geliyor, Aokiji'nin Shanks'ın hareketlerine karşı bir tutum sergileyeceğini zannetmiyorum. Ancak Kaido veya Big Mom ikilisinden birine karşı ittifak yapabilirler diye düşünüyorum. Sebebi Big Mom'ın şeker uğruna katliam yapacak kadar vurdumduymaz olması, Kaido'nun da aynı şekilde laf anlamaz bir canavar olması ve Smile projesinin arkasındaki asıl kişi olması.

Evet bu konuda sizin de fikirlerinizi merak ediyorum ? :)

2. Miora Pro-Asosyal

Miora (Pro-Asosyal)
    Mesaj Sayısı 895
    Üyelik Tarihi8 Şub 2011
    Bana göre aokijinin planı karasakalı içeriden çökertmek :D İş birliği yapıyo gibi görünüyo ama mutlaka bi zararı dokunucaktır. Bu arada resimleri spoiler içine almalısın konu çok uzun görünüyo :D

3. Byakko Blackbeard

Byakko (Blackbeard)
    Mesaj Sayısı 173
    Üyelik Tarihi29 Tem 2014
    @miloras spoilera aldım. :)

O da ihtimal dahilinde ama içerden nasıl çökertecek ki ? Arkadan bıçaklar diyosan o da pek Aokiji'nin karakterine uymaz gibi, sözünden dönen birine benzemiyor hani Akainu olsa yada Kizaru olsa olabilir dediğin.

4. Miora Pro-Asosyal

Miora (Pro-Asosyal)
    Mesaj Sayısı 895
    Üyelik Tarihi8 Şub 2011
    Arkadan bıçaklama değilde zararına gelicek bişey yapması :D Beki devrimcilere katılmıştır. Devrimcilere bilgi sızdırıyordur.

5. Sugoı Zoro Fanı Haterı

Sugoı (Zoro Fanı Haterı)
    Mesaj Sayısı 2,164
    Üyelik Tarihi13 May 2014
    Böyle bir konu vardı sanki,orda da herkes içten çökertecek diyordu

6. Phoenix Sanji

Phoenix (Sanji)
    Mesaj Sayısı 3,546
    Üyelik Tarihi21 Nis 2013
    Aokiji denizcilerden ayrılmış olabilir ama korsan olmak farklı bir şey.Adam denizcilerden çıkınca daha net görmeye başlamış bazı şeyleri.Denizcilerin ak kaşık olmadığını daha net görmüştür muhtemelen ama denizcileri ve yaptıklarını artık doğru bulmasa dahi gidip de korsan olmaz.Olsa dahi BB gibi herifin yanında olmaz.Devrimcilerin safına geçmiş olması daha makul gibi.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık