Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Anime Tavsiyesi

'Anime Sohbet' forumunda Lynfield tarafından 20 May 2012 tarihinde açılan konu

1. MuzluYulafEzmesi Rankyaku tekniğini kullan artık akılsız

MuzluYulafEzmesi (Rankyaku tekniğini kullan artık akılsız)
    Mesaj Sayısı 571
    Üyelik Tarihi24 Ağu 2019
    Benim de tekrar tekrar izleyeceğim bir anime değil ama izlerken ağlamıştım :D . Tek seferlik izlenecek ama ardından konuşulmayacak bir anime bence . Müzikleri bayağı güzeldi ayrıca :rolleyes: .

2. Dr. Hiluluk My bloody honor is beyond repair.

Dr. Hiluluk (My bloody honor is beyond repair.)
    Mesaj Sayısı 7,336
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Bu epey hoşmuş. Kendi tarzında iyi bir seri zaten. Shinsekai Yori ile bunu bir türlü bitiremiyorum nedense.

3. MuzluYulafEzmesi Rankyaku tekniğini kullan artık akılsız

Mesaj Sayısı 571
    Üyelik Tarihi24 Ağu 2019
    Üst üste bölümleri izleme isteği vermiyor insana bu yüzden olabilir . 1 hafta da bitirdim ben de :D

4. Mesaj Sayısı 1,637
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Nasıl ki sen güzel bir seri olan Death Parade'yi, openingden dolayı alakasız bir antipati beslediğin için izlemiyorsan, bu anime de benim için öyle. Herkes tarafından övüldüğünü ve güzel olduğunu biliyorum ama son çare olmadıkça başlamak istemiyorum. Sonra bir gün yav şunu da izlemedim bir türlü deyip izliyorum sonunda öyle daha güzel oluyor. :D

İzledim. Güzel ama bir Violet değil. :D

5. MuzluYulafEzmesi Rankyaku tekniğini kullan artık akılsız

Mesaj Sayısı 571
    Üyelik Tarihi24 Ağu 2019
    Ben de bu animeyi izleyemedim bir türlü . Üzüleceğim diye kaygılanıyorum :ehe: Kaguya-sama : Love Is War izle bence izlemediysen. Güzel bayağı ve mangası da +160 bölüm Türkçe :D

6. Dr. Hiluluk My bloody honor is beyond repair.

Dr. Hiluluk (My bloody honor is beyond repair.)
    Mesaj Sayısı 7,336
    Üyelik Tarihi8 Ara 2015
    Kaguya sama çok iyidir. Ama izlemez bu sırf ben öneriyorum diye. Böyle cins işte.

7. Mesaj Sayısı 1,637
    Üyelik Tarihi2 May 2018
    Bayağı güzel violet izle sonra birlikte övelim.
    İzledim zaten ağla.

8. Baryshx Kobī Sōchō

Baryshx (Kobī Sōchō)
    Mesaj Sayısı 2,869
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    Ohh bende zeki olabilir miyim o zaman, benim saçımda daha 5-6 yaşındayken beyaz vardı behehe. Her sene git gide çoğaldı. Şuan da Jiraiya reisten halliceyim ama arada boyatıyorum:D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık