Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Bungou Stray Dogs'a başladım 6 bölüm geçti ama beni tatmin edemedi pek. 2. Sezon ve sonrasında iyileşiyor diyorlar diye devam ediyorum.

Enen no Shouboutai bu sezonun gözdelerinden olur diyordum ama biraz hayal kırıklığına uğrattı açıkçası.

Kimetsu no Yaiba da birkaç gün sonra son bölümünü çıkaracak, ufotable güzel pr kastı.

Dr. Stone'u bitince izleyeceğim, mangasını okuduğum için "Burayı nasıl adapte etmişler lan" diye gömme fetişim var. Umarım kurbanı olmaz.

Vinland Saga'ya da başlarım artık 1-2 güne, sonra Zeta Gundam ile Gundam'a devam.

Ergo Proxy'de ki Real Mayar'in gercekligi ogrenme tutkusuna ve kendisine hayranim. Uyuyan bir insan, merakin ve bilmek istemenin sonucu gerceklige olecegini bilse bile bile kosmasi ve isinlanmasi ciddi anlamda baya iyi. Daha bitirmedim ki bu animelerde bitince icimde ki bosluk hissini bir turlu yok edemedim,genel olarak duzenli izlediklerimde boyle bir duygu olmaz ama bir gunde 3 4bolum izleyince asiri benimser sonunu gormek icin yanip tutusurum. Ilginctir vesselam ve bu animede o bosluk hissi olacagi hissiyatina kaptirmistir beni. En son izledigim jormungand'ta Jonah-kun ve Koko-chan'in son kez gorunusu tekrar tekrar hatirlarim.

Bakalim bundan sonra hangi anime icin boyle bir bosluk hissi hissedecegim.

Steins Gate dikkatimi cekmisti ama ondan once Cowboy Bebop ve Samurai Champoo var onlara bakmam gerekiyor.

Bungou Stray Dogs'a başladım 6 bölüm geçti ama beni tatmin edemedi pek. 2. Sezon ve sonrasında iyileşiyor diyorlar diye devam ediyorum.

Enen no Shouboutai bu sezonun gözdelerinden olur diyordum ama biraz hayal kırıklığına uğrattı açıkçası.

Kimetsu no Yaiba da birkaç gün sonra son bölümünü çıkaracak, ufotable güzel pr kastı.

Dr. Stone'u bitince izleyeceğim, mangasını okuduğum için "Burayı nasıl adapte etmişler lan" diye gömme fetişim var. Umarım kurbanı olmaz.

Vinland Saga'ya da başlarım artık 1-2 güne, sonra Zeta Gundam ile Gundam'a devam.
Şuna bi' güncelleme çakayım.

Bungou Stray Dogs 5/10

Enen no Shouboutai 6/10

Kimetsu no Yaiba 9/10

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık