Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Benim merak ettiğim birde şu.2011 öncesi Hunter diye bir serinin adını duymamıştım çok ismi geçse elbet aklımda kalırdı.2011 civarı hiç anime izlemiyordum neredeyse yeni seri çıkınca da popüler olmuş.Eski serisi çok mu kötüydü yoksa eski diye izlenmiyormuydu acaba ? :D İlk ihtimale imkan vermiyorum ikinci ihtimal doğru olan bence :/ Son dönemlerde ne varsa takip ediliyor eskiler unutuluyor hatta hiç bilinmiyor.Bu sebeple de bazı serilere gereksiz anlamlar yükleniyor.Yoksa Hunter animesi şu an ne kadar kaliteli olursa olsun önceden de op gibi popülerliği muhtemelen hak ediyordur.
Ben 2011 den önce baya denk gelmiştim ama ana karakterler çocuk diye izlememiştim :D Popülerdi bence. Ancak yine uzatılmış bölümler, 60 bölümde çok da fazla arc içermiyor sanırım. Dövüşleri fena değildi izledim ben bir kaç tanesini. Karakter tasarımları da iyi.
Sezonun en beğendiğim yanı şu resim oldu.

Ahahaha

Roronoa Zoro

@MW
Hunter x Hunter senelerdir var da bu kadar önemsenmiyordu. Mangasının doğru düzgün scani bile yoktu. Bilmemen normal.

Benim merak ettiğim birde şu.2011 öncesi Hunter diye bir serinin adını duymamıştım çok ismi geçse elbet aklımda kalırdı.2011 civarı hiç anime izlemiyordum neredeyse yeni seri çıkınca da popüler olmuş.Eski serisi çok mu kötüydü yoksa eski diye izlenmiyormuydu acaba ? :D İlk ihtimale imkan vermiyorum ikinci ihtimal doğru olan bence :/ Son dönemlerde ne varsa takip ediliyor eskiler unutuluyor hatta hiç bilinmiyor.Bu sebeple de bazı serilere gereksiz anlamlar yükleniyor.Yoksa Hunter animesi şu an ne kadar kaliteli olursa olsun önceden de op gibi popülerliği muhtemelen hak ediyordur.
2 yıl sürmüş ve bırakılmış, yoksa devam etseydi şimdi kafa kafaya yarışıyor olurdu one piece ile. İnsan dünyasının küçücük olduğunu düşürsek, kara kıtayı ve gon ile killua'nında daha çocuk olduklarını göz önüne alırsak bugünlere ulaşabilirdi devam etseydi. Kara kıta fethediliyor olurdu, ayrıca gon ve killua büyüyor ve daha da gelişiyor falan:artiz:

1 - Tsuiokuhen, 4 tane Ova
2 - 94 bölümlük tv serisi (Aslında 63'te bitiyor, gerisi filler yani izlemeye gerek yok)
3 - ishinshishi e no Requiem filmi
4 - Seisouhen Ovaları
Teşekkürler. Bu şekilde yapmıştım sıralamayı.

Mangadan takip daha iyi olurdu ama animesine niyetlendim, baktım olmuyor geçerim mangaya.

Ben 2011'e 50. bölümdeyken falan başladım. Ben konularını okumam genelde anime izlemeden türüne ve çizimlerine bakarım. %80 oranda tutuyor aradan çıkanları da bir şekilde duyuyorsun :D
Yok mesela Shingeki Kyojin'e denk gelip baktığım için izlemedim.Çok fazla yaygarası yapıldı her yerde ve her muhabbete,neymiş bir bakalım niyetine izledim.Bu şekilde olsaydı şimdiki gibi o zamanlarda çoğu kişi izlerdi.Kastettiğim şey bu.Sende izlerdin emin ol. :D

Yok mesela Shingeki Kyojin'e denk gelip baktığım için izlemedim.Çok fazla yaygarası yapıldı her yerde ve her muhabbete,neymiş bir bakalım niyetine izledim.Bu şekilde olsaydı şimdiki gibi o zamanlarda çoğu kişi izlerdi.Kastettiğim şey bu.Sende izlerdin emin ol. :D
Adamlar ne kadar çok para harcarsa o kadar çok reklam yapıyor. Japonya'da duyulunca da yayılıyor direk. Eğer ki beklentileri karşılarsa da herkes övmeye başlıyor. HxH 2011 ve Shingeki'de olan bu. Her dönem nereden baksan 50-60 anime başlıyordur reklam önemli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık