Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

5. bölümde bırakmıştım. Animasyon gözüme batmıyordu da ana karakteri pek sevmemiştim :( Devam edeyim mi?
Animasyon başta biraz kötü ama son bölümdeki (23) dövüşleri baya sevdim ben. Bu tarz animeler ilerledikçe güzel oturuyor. Kingdom da böyleydi. Ama bir süre öyle devam ediyor çok beğeneceğinin garantisini veremem :D

One-Punch Man tv reklamı
[YOUTUBE]6Bdb1V0Io_g[/YOUTUBE]
:oleyo2:

edit: gerçi şu gatling bi tuhaf geldi ama. Olsun ne kadar kötü olabilir ki
ben daha çok yumruk efektlerini nasıl yapacaklar merak içindeyim. Mangada böyle bir şok dalgası falan dağılıyordu. O epikliği verebilirler umarım

Rurouni Kenshin'in ovaları, tv serisi vs. izleme sırası nedir tam olarak?
Rurouni Kenshin Tsuioku Hen, Trust and Betrayal diye de geçer.
Rurouni Kenshin tv serisi 95 bölüm Kyoto arcı sonrası filler ama.
Rurouni Kenshin Seisouhen,Enishi arcı anlatması gerekirken serinin özeti ve filler sonla biten saçma salak gereksiz bir Ova izlemesende olur.

Şimdi normal sıra bu ama Trust and Betrayal o kadar iyi yapılmış ki ondan sonra Tv serisi attan inip eşeğe binmeye benziyor. Dayanabilirsen önce tv serisini izle sonra Trust and Betrayalı bitirişi de mangayla yap.

Rurouni Kenshin Tsuioku Hen, Trust and Betrayal diye de geçer.
Rurouni Kenshin tv serisi 95 bölüm Kyoto arcı sonrası filler ama.
Rurouni Kenshin Seisouhen,Enishi arcı anlatması gerekirken serinin özeti ve filler sonla biten saçma salak gereksiz bir Ova izlemesende olur.

Şimdi normal sıra bu ama Trust and Betrayal o kadar iyi yapılmış ki ondan sonra Tv serisi attan inip eşeğe binmeye benziyor. Dayanabilirsen önce tv serisini izle sonra Trust and Betrayalı bitirişi de mangayla yap.
Teşekkürler. Önce 4 bölümlük Ova (Tsuioku Hen) ile başlamayı düşünüyorum. Kalite farkı çok etkilemez umarım. :)
Birde Seisouhen 2 bölümlük Ova deniyor ama bir kaç yerde aynı isimde tek bölüm film şeklinde geçtiğini gördüm ikiside aynı mı?

Tv serisini izleme. Mangasını'nın ilk 2 arcını oku; sonra şunu izle:
http://www.imdb.com/title/tt0203082/
Sonra mangaya devam et.
Bu 4 bölümlük Ova'yı indirdim. Mangadan yardır diyorsun yani? :)

Bu tavsiyeler bir bana mı garip geliyor merak ediyorum.Db izleme kai izle Hunter son seriden başla falan denip duruyor.O şekilde önceki kaliteli versiyon hiç izlenmez bana göre sonra.Diğerinin daha kaliteli olması öbürünün çöp olduğu anlamına mı geliyor yoksa vakit kaybı için mi önerilmiyor ?

Şahsen kronolojiye önem veriyorum Fma örneğini bildiğim için.Bir tek jojoda öyle yapmadım onda da yarım yamalak ovalarla tam olarak yansıtılmadığını duyduğum için.

Bu tavsiyeler bir bana mı garip geliyor merak ediyorum.Db izleme kai izle Hunter son seriden başla falan denip duruyor.O şekilde önceki kaliteli versiyon hiç izlenmez bana göre sonra.Diğerinin daha kaliteli olması öbürünün çöp olduğu anlamına mı geliyor yoksa vakit kaybı için mi önerilmiyor ?

Şahsen kronolojiye önem veriyorum Fma örneğini bildiğim için.Bir tek jojoda öyle yapmadım onda da yarım yamalak ovalarla tam olarak yansıtılmadığını duyduğum için.
Zaman kaybı mesela ben Kenshin'in tv serisini izleyemedim 25. bölümde kaldım. Eski ve çekilmiş bölümlerdi. Şimdi Slam Dunk'ın bir remake'i yapılsa bir bölümde 5 dakika seyircileri izlemeden temiz 60 bölüm izlesek hangisini önerirsin sen? Bunun gibi bak. FMA'da ikisi ayrı seri. Ben önerirken Brotherhood'un sonunu daha tatmin edici buluyorum bu yüzden ya önce FMA sonra Brotherhood izle ya da Brotherhood izle diğerini izleme derim. Zaten ilk serinin yarısı işleniyor ikincide. Tabi kendi fikrim düz FMA çok gereksiz bir seri sonunu özellikle hiç sevmiyorum.

Roronoa Zoro

@hdbfresh
Kesinlike!
@Milennium Wizard
Zaman kaybı için değil... One Piece'in animesinin şu anki kalitesiyle başladığını hayal et. Kenshin'in animesi hakikaten öyle.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık