Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Ben de alacağım kaç yıldır. :(

Kalos güzeldir yahu. Unova felaketti orası ayrı. Ne Dawn'ın 4-5 bçlümlük dönüşi ne de Charizard kurtaramadı orasını. Kalos'ta ise hem Ash olgun haline dönmüş hem de yol arkadaşları iyi karakterlerdi. Serena vardı bir kere. :utan: Kalos benim en sevdiğim bölgelerdendir. Bir bak derim. :)

Aslında malzeme çok sağlam. Pokemom'dan bir Op- Naruto ve ya Bleach çıkabilirdi. 2 ayrı seri dahi yapılırdı ama yazık oluyor işte.
Dediğim gibi fokusları anime olmadığı için hiç öyle bi hedefleri de olmadı. Yoksa malzeme tabi sağlam. Çok kötü durmuyordu Kalos da işte biraz çocuksulaşma vardı bi de herhalde işte aynı şeylerin tekrarı biraz sıktı beni, kaçınılmazdı yani :( Yoksa biraz izledim, hiç izlemedim değil.

Code Geass ikinci sezonu da elden çıkardım dün. İlkine göre sönüktü ancak güzel final yaptı.

Bir Mihowk tarzı karakteri yoktu, ama yer yer All Hail Lelouch diye bağırasım gelmedi değil.

Karen ise bir tanem, minik tavşanım.

Code Geass ikinci sezonu da elden çıkardım dün. İlkine göre sönüktü ancak güzel final yaptı.

Bir Mihowk tarzı karakteri yoktu, ama yer yer All Hail Lelouch diye bağırasım gelmedi değil.

Karen ise bir tanem, minik tavşanım.
Hadi ya ben de ilk sezonu daha sönük bulmuştum enteresan :hoo: O finale de sadece güzel demek biraz haksızlık olmuş :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık