Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Anime Sohbet-Tartışma

'Anime Sohbet' forumunda hdbfresh tarafından 20 Mar 2015 tarihinde açılan konu

1. Eric Cartman Screw you guys! I am going home.

Eric Cartman (Screw you guys! I am going home.)
    Mesaj Sayısı 7,413
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Mangada güncel olanları rahatsız eden bir olaydı. Yalnız değildim bu konuda diye hatırlıyorum.

Nedeni öğrenmek istersen bakabilirsin ama spoiler.
    Midoriya diğer kahraman sınıfıyla yapılan bir yarışta önce kontrolünü yitirdi ama sonra All Might'ın bile haberinin olmadığı bir olay gerçekleşti. Başına gelen şey aslında yeni bir özellikti ve All Might ile Deku'nun özgünlüklerinin eski sahiplerinden birisinin bu özelliği Deku'da ortaya çıktı. Üstelik o eski sahibi Midoriya'ya tavsiye bile verdi ve Deku sudan ucuz bir güç kazandı.

2. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,173
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Hmm anladım. Yok rahatsız etmedi beni. :/ 4. sezonu bekleyeceğim artık, mangasını okumaya niyetim yok.

3. Eric Cartman Screw you guys! I am going home.

Mesaj Sayısı 7,413
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Eskiden olsa ısrar ederdim oku diye. :D Animesi daha bir güzeldir.

4. Bilture19 Sic mundus creatus est

Bilture19 (Sic mundus creatus est)
    Mesaj Sayısı 2,077
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    VOTOMS izleyen var mıdır burada? 7 bölüm izledim daha ama çok hoşuma gitti Chirico'yu favorilerim arasına soktum şimdiden.

5. Mesaj Sayısı 9,345
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Opm nin ikinci sezonunu izledim de sanki baya bir sahne kesilmiş gibiydi.Özellikle Metal Sopa sahneleri.

6. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,173
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    @Eric Cartman
    Olması gereken olmuş. Uzun soluklu bir shounen olacaksa ana karakterin sürekli yeni şeyler göstermesi gerekir. Aksi halde monotona bağlar ve seyircinin heyecanını düşürür. Mevcut gücü yeniliğe açık bir güç değildi zaten. Bunu ilk sezondan beri düşünüyordum bu iş böyle devam edemez diye. Tamam gücü artabilir ama yumruk yine de yumruktur. Ne kadar güçlense de bu gerçek değişmeyecekti. Dolayısıyla mangakanın bu hamlesi iyi olmuş diyebilirim.

All Might neden kullanamadı? Onu bilemem işte. Buna bir açıklama getirmesi gerekir haliyle.

7. Eric Cartman Screw you guys! I am going home.

Mesaj Sayısı 7,413
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Tabii öyle. Luffy de kazanıyor mesela. Ama o bile bir temele dayanıyor. Ortaya haki çıkıyor ama herkeste var. G2, g3 ve g4 hepsi meyvenin sonucu çıkan şeyler. Hele ki bnha o güce kadar benim için hep daha tutarlı gelen bir seri olmuştur. Güç çıkması mesele değil ama bu şekli çok kötü.

8. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,173
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Midoriya'nın da bir temeli var yalnız. Gücü nesilden nesile aktarılarak gelen bir şey. Çok mantıklı esasında. Tek sorun kendisinden önceki kişinin neden kullanamadığıdır. Eğer ki bu durum güzelce açıklanırsa hiçbir sorun kalmaz.

9. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 3,391
    Üyelik Tarihi22 Nis 2015
    Garou'nun savaşlarında çok kesmeler vardı, çocuk ile şişmanın savaşında da vardı. Diğer karakterlerin savaşlarında da vardı. Zaten çok hızlı işlediler her şeyi. Sanki özet geçtiler gibi oldu. Mangayı okumamış olanlar nasıl hissetti merak etmedim değil ama okuyan için özet gibidir 2. sezon.

10. Mesaj Sayısı 9,345
    Üyelik Tarihi4 Tem 2016
    Mangayı okurken bu metal sopayı bayağı övmüştül diye hatirliyorum.Animede sadece dayak yiyordu.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık