Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Yıllar sonra ilk kez yeni bir shounen izleyesim geldi. Black Clover mıdır nedir onu izleyeyim dedim ama o da ne? Olm o nasıl bir sestir lan? Nasıl iğrenç bir sestir bu? Hangi gerizekalı onay vermiş buna? Ulan daha 3. dakikadan kapatmak zorunda kaldım. Hayır yan karakter olsa tamam da ana karakter bir de. O kadar da bölüm indirdim mal gibi iyi mi!

Gece gece kulaklarımı patlattın sesi kıçına kaçasıca seiyuu bozuntusu seni.

Yıllar sonra ilk kez yeni bir shounen izleyesim geldi. Black Clover mıdır nedir onu izleyeyim dedim ama o da ne? Olm o nasıl bir sestir lan? Nasıl iğrenç bir sestir bu? Hangi gerizekalı onay vermiş buna? Ulan daha 3. dakikadan kapatmak zorunda kaldım. Hayır yan karakter olsa tamam da ana karakter bir de. O kadar da bölüm indirdim mal gibi iyi mi!

Hahaha. :D Bok gibi seri zaten. İyi yapmışsın.

Zaten dandik seri, boş ver.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık