Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Bu spoiler sayılmaz. Zaten tanıtımlarda hikayenin orada geçeceği söyleniyordu. Hatta 23. bölümün alternatif versiyonu çıkmıştı zamanında. Ta ikinci oyun çıkmadan önce olmuş bunlar.
https://www.animefantastica.com/steins-gate-alternatif-23-bolum-0
Hiç izlemeyenler için spoiler tabi.
hmm, ben biraz tilt olduğum için spoiler konusunda 1-2 bölümlükde olsa anlatılan yer izleyip görmeyi tercih ediyorum ondan şey ettim :D

HunterxHunter'ı, FMA'yı vs izledim.

Allah aşkına bana One Piece tadı alabileceğim bir anime ya da dizi falan önerin :(
Dragon Ball'ı izlemediysen bak derim.

Onun harici One Piece ile alakası olmasada benim en sevdiğim shounenler arasında,

Rurouni Kenshin, Gintama ve JoJo'da var.

Yeni sezon animeleri güzel ilerliyor, başlamayı düşünen varsa çerezlik izlenebilir şeyler geneli.
Nanatsu no Taizai'yi takip eden var mı, yeni sezon çıktı ama başlamadım. İzlenilir mi? Mangayı okumuştum bir süre.

Yeni sezon animeleri güzel ilerliyor, başlamayı düşünen varsa çerezlik izlenebilir şeyler geneli.
Nanatsu no Taizai'yi takip eden var mı, yeni sezon çıktı ama başlamadım. İzlenilir mi? Mangayı okumuştum bir süre.
Yeni sezondan Citrus, Violet evergarden ile Saiki Kusuo no Ψ-nan ve 3-gatsu no Lion devam serilerini izliyorum.

Nanatsu no Taizai ise bölümler birikince veya bitince izleyeceğim. İlk bölümüne bakmıştım, aynı devam ediyor.

Yeni sezondan Citrus, Violet evergarden ile Saiki Kusuo no Ψ-nan ve 3-gatsu no Lion devam serilerini izliyorum.

Nanatsu no Taizai ise bölümler birikince veya bitince izleyeceğim. İlk bölümüne bakmıştım, aynı devam ediyor.
3-gatsu no Lion izlemek istediğim bir seriydi, nasıl? Yorumuna göre başlarım belki.
Ben de birkaç bölüm daha beklerim sanırım Nanatsu için.

3-gatsu no Lion izlemek istediğim bir seriydi, nasıl? Yorumuna göre başlarım belki.
Bana göre iyide, sana hitap eder mi bilemem. Shogi oyunu ile Slice of life karışımı...

Shogi oyuncularının psikolojisi, kiriyama'nın ailevi durumları ile arkadaşlarının hikayesi, myanimelist puanı da yüksek

İzlediğine pişman olmayacağın bir seri. Çizimi, farklı çizim teknikleri, müziği, atmosferi, iyisiyle kötüsüyle gerçek karakterleri (izledikçe huzur bulduğun kız kardeşler, samimiyetin kitabını yazmış öğretmen, yakalasan bi kaşık suda boğacağın üvey kardeş bozuntusu, minnoş Nikaidousu) ile tam bir şahaser seri. Bazen dramın dibine sürükler, sonra çıkartır güneşi gösterir ve içine neşe doldurur. Honey and Clover'ın mangakasıdır zaten kendisi.

İzlediğine pişman olmayacağın bir seri. Çizimi, farklı çizim teknikleri, müziği, atmosferi, iyisiyle kötüsüyle gerçek karakterleri (izledikçe huzur bulduğun kız kardeşler, samimiyetin kitabını yazmış öğretmen, yakalasan bi kaşık suda boğacağın üvey kardeş bozuntusu, minnoş Nikaidousu) ile tam bir şahaser seri. Bazen dramın dibine sürükler, sonra çıkartır güneşi gösterir ve içine neşe doldurur. Honey and Clover'ın mangakasıdır zaten kendisi.
Yeni animeye başlayacağım zaman senin izleyip yüksek puan verdiklerine bakıyorum yıllardır, o yüzden başlayacağım kesinleşti. >.>

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık