Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

20 ay öncesinde Tengen Toppa Gurren Lagann izlemiştim, filmlerini de indirmiştim ama animenin özeti niteliğinde olunca sonra izlerim demiştim. 3 gün önce filmleri izledim. Mantık aramadığınız takdirde(genelde böyle deniyor ama bence kendi evrenine göre mantıklı) çok iyi bir anime, acayip gaza getiriyor adamı. Çizim kalitesi ve müziklerine gayet güzel. Tavsiye ederim. Mecha sevmem ben demeyin şans verin.

Ohoho sonunda biri çıktı ya :D Aslında buruya yazacaktım da genelde herkes görür diye oraya yazdım. Hikigaya reis efsane :D
Adamın sözler her şey süper. Normalde anime yorumu okumam bunun hep okuyorum. Son ovada adamlar sineğin yağını çıkarmış. Yukino seviyorum ben, iyiliksever kızı hiç sevmem keşke ölse. :D Masa tenisi oynarken falan sonra beraber takıldılar ya, Yukino'yu kapattı reis, foto çekinirken gözler ona kaçmış. Yeni sezon gelseydi. Kız erkek çocuğu hiç sevmiyorum. İlla öyle saçma şeyler yapacaklar.

Tamam baba. :(

Beni de sardı HxH. GTO'yu severek bitirdim. Lovely Complex sonlara doğru beni de baydı.

@Raiden 3 senedir izleyecektim, sağolsun önayak oldu, çok şımartmayalım ama. :artiz:
Aferin çiköfte-kun :D

GTO pek sarmadı beni ya sen izledim beğendim demiştin diye başlamıştım 4-5 bölüm izledim galiba izlenir ama ne bilim o kadar bağlamadı kendini.

Adamın sözler her şey süper. Normalde anime yorumu okumam bunun hep okuyorum. Son ovada adamlar sineğin yağını çıkarmış. Yukino seviyorum ben, iyiliksever kızı hiç sevmem keşke ölse. :D Masa tenisi oynarken falan sonra beraber takıldılar ya, Yukino'yu kapattı reis, foto çekinirken gözler ona kaçmış. Yeni sezon gelseydi. Kız erkek çocuğu hiç sevmiyorum. İlla öyle saçma şeyler yapacaklar.
Adam ağzını açsa hayat dersi veriyor :D Ben de Yukino cuyum. Diğer kıza uyuz oldum. İkide bir aralara girmeler falan. Yeni sezon çıkacak ama biraz zaman alacak gibi

Nasıl sarmaz yahu, çok sağlamdır. Bir şans daha ver. Yahari izle.
Çizimlerde eski. Ana karakter fena değil ama o kadar.

Birde bir komedi serisine göre fazla akmıyor. Yoksa şimdiye bitirmiştim seriyi bırakmazdım öyle.
Özellikle adam akıllı bir komedi arayan biri olarak : ))

Yahari, Yahari Ore mi? İzledim ama öyle pek bir numarası yoktu sanırım pek hatırlamıyorum çünkü

Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu var 2017 bunun ayarındaydı sanırım bundan da bir şeyler çıkar diye izledim sonunda çıkar gibi oldu ama sezon bitti.

Houseki no Kuni, bölüm 8
Basindan sonuna hic hiz kesmeden son sürat giderken seri yine can alici bir bölüm ile cikti karsimiza. Tam derin bir nefes alacakken en beklenmedik yerde saldirip Antarctitcie mizi alip götürdü ay insanlari. Phos'a n'oldu derdinden saldiriya aniden gecmek, tam saldiridan kurtuldu derken vurulmasi ve Phos'un gözü önünde yok olmasi. Elini, kolunu birak kendini bu yeni durum yüzünden kipirdatmaktan aciz Phos'un cirpinislari, acisi, haykirisi ve gec kalinan uyanisi... Bu sefer elinden geleni yapti yapmasina ama kurtarmaya muktedir olamadi.
Reva mi yahu bu Phos'a daha 2 bölüm önce gözünün önünde ikizler yok olacakti, ondan önce kendisi yok olusun esigindeydi, bacaklari gitti yetmedi kollari da sirra kadem basti. O kollar nasil yok oldu, buzlardaki yari bilincli varlik, ayni zamanda sinsi, mi icine cekti ve hapsetti kendine? Bunu yapmasindaki amac ne? Onlari elde edince dogma sansimi olacak da bunu yapiyor, yoksa sirf kötü niyetten mi?
Bu bölüm mücevherlerimizin nasil olustugunu da gördük acaba bu hain ay insanlari nasil olusuyor? Neden sensei'yi bunlar da özel olarak seviyor? Sensei neyden yapildi da herkesin bir ilgisi var? Acaba insan kirmasi mi diyecegim ama insanlari pek sevmedigi cok belli, öyle olsa kendini de sevmezdi bu nefretten ötürü.

Fena seri. Phos'un bi sonraki hali de fena olacak belli fragmandan, bakislarindaki degisim :/

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık