Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 875 Türkçe İndir
    Uyarıyı kapat
  2. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  3. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Uyarıyı kapat
  4. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Uyarıyı kapat
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Anime Sohbet-Tartışma

'Anime Sohbet' forumunda hdbfresh tarafından 20 Mar 2015 tarihinde açılan konu

1. Genzo Gone With The Sin

Genzo (Gone With The Sin)
    Mesaj Sayısı 157
    Üyelik Tarihi17 Eyl 2016
    -Ballroom e Youkoso

-Kakegurui

-Keppeki Danshi! Aoyoma-kun (futbol konulu komedi ağırlıklı)

-Made in Abbyss

-Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e (İlk bölümü yayınlandı, biraz yavaş ve sıkıcı gelebilir.)

-Nana Maru San Batsu (Anlattığı konu ilgimi çekmişti, ondan ekledim.)

-Katsugeki/Touken Ranbu (Aksiyon ve dövüş sahneler güzel, temel olarak kılıç dövüşlerinden oluşuyor. Ama bir iki kişi son zamanlarda çıkan animeler gibi diye yorumları vardı.)

Daha fazla var aslında ama ilk gözüme çarpanlar bunlar. Yaz sezonu bunlar. Bir de geçen bahar sezonundan "Kabuki-bu!" var ama sever misin bilmem. Benim aşırı sevdiğim animelerdendi.

2. Monkey D. Luffy (:////)
    Mesaj Sayısı 6,690
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    Angel Beats nasıl spoiler vermeden bir şeyler diyin bakalim. :/

3. mondem (.!)
    Mesaj Sayısı 311
    Üyelik Tarihi12 Ara 2008
    Ilk bölümünü izleyip 8 ve üstü verdigim yapimlar:
    Ballroom e Youkoso, hayatta hicbir amaci olmayan ve liseye gecmek üzere olan ana karakterin balo dansina baslamasi ve kendini bunda gelistirmesi, mangasinin puani oldukca iyi malde.

Kakegurui, zengin okulu dersler bittikten sonra kumarhaneye cevrilir, kumarda kaybedersen köleye dönme ihtimalin bile vardir ve bu okula yeni nakil olan kumar asigi kiz dengeleri alt üst etmeyi planlar. Cizimlerinin cekici bir yani olsa da ara ara +18 göndermeler var.

Made in Abyss, cukur kentinde yasayan insanlarin en büyük gecim kaynagi maceracilik/yagmacilik. Ana kiz karakterimizde bunlardan biri olmak istiyor ve ilk is gününde cukurun derinligine inerken basina bir takim olaylar gelir ve robot insanla(?) karsilasip onu saklar. Kizin basina gelenleri seyredecegiz. Yas araligi oldukca kücük bu seride, tahminimce ana karakter en fazla 11 yasinda ama olusturulan evren hos ve ana karakterin heyecanli yapisi hosuma gitti.

Princess Principal, konuda bu seri ile ilgili yorumum var.

Tsurezure Children, birbirinden farkli zibilyon tane ciftin asklarindan kisa ama en doyurucu anlardan olan kesitler. 13 dakika bölümler.

4. amaneden Zugzwang. Site Yetkilisi

amaneden (Zugzwang.)
    Mesaj Sayısı 7,798
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Çerezlik seri. T.K. karakterini sevmiştim bi.

Neredeyse ay olmuş gerçi. Neyse gençlik böyle bir konu var. Anime sohbetlerinizi buradan yapabilirsiniz.

5. Monkey D. Luffy (:////)
    Mesaj Sayısı 6,690
    Üyelik Tarihi31 May 2014
    2 3 bölüm baktım da sevmedim. Sağol.

6. arcadia Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan

arcadia (Mavi bir kuş var yüreğimde, çıkmaya can atan)
    Mesaj Sayısı 1,735
    Üyelik Tarihi6 Ara 2014
    Gangsta yı beğendim. Nicolas çok özgün bir karakter. Olayların en güzel olduğu yerde bıçak gibi kesildi ona çok uyuz oldum. Firma da batmış sanırım. Olsun toei var.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık