Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

@HaiKuo TianKong
Kuroko no Basket'in birkaç bölümünü izledim. Fena değil ama Haikyuu'nun hemen üstüne izlediğim için midir nedir bilmiyorum ama biraz sönük geldi bana, özellikle de karakterleri. Haikyuu'nun karakterleri çok daha iyi bence.

Slam Dunk ise çok eskiymiş. Eski animeleri izleyemiyorum bir türlü. Onu da geçtim o yüzden. Geriye bir tek One Outs kaldı. Ona da bakarım bir ara.

@Wataame Daisuki
GTO önermişim en son. Ne yaptın izledin mi bari? :/

one outs ile zamanında bir arkadaşımın "beyin kastıran animeler" başlığı altında yaptığı öneriler sayesinde tanışmıştım. açıkçası hayal kırıklığına uğradım. zira animede beyin kastırılan tek bölüm, maçlar sırasında atıcının topu atması ile vurucunun topa vurması arasında geçen zaman dilimi. yok vurucu herif rüzgarın nereden geldiğini hesaplıyormuş da, top ne yöne dönecekmiş de, düz gidip alta mı dönecekmiş, falan, filan... önermem.

@Raiden muhtemelen izlemişsindir ama, izlemediysen Akame ga Kill'e bi' bak derim. sonu rezzzzalet hayal kırıklığı, izleyiciyi sıfır tatmin edicilik olsa da güzel bir animedir.

@HaiKuo TianKong
Kuroko no Basket'in birkaç bölümünü izledim. Fena değil ama Haikyuu'nun hemen üstüne izlediğim için midir nedir bilmiyorum ama biraz sönük geldi bana, özellikle de karakterleri. Haikyuu'nun karakterleri çok daha iyi bence.

Slam Dunk ise çok eskiymiş. Eski animeleri izleyemiyorum bir türlü. Onu da geçtim o yüzden. Geriye bir tek One Outs kaldı. Ona da bakarım bir ara.

@Wataame Daisuki
GTO önermişim en son. Ne yaptın izledin mi bari? :/
Ben de Kuroko'dan sonra Haikyuu izleyince aynı şeyleri düşünmüştüm :D Ben de Slam Dunk'ı özellikle eski olduğu için sevmiştim. Biraz eski sever olmak gerekiyor onun için, hak veriyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık