Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Anime Sohbet-Tartışma

Claymore için ne dersiniz gençler? Tavsiye eder misiniz? Ederseniz hangi açıdan? Pek hitap etmedi konusu açıkçası lakin epey sağlam deniliyor.
Soluk renkli olsa da; Kan var kan hülen:p şiddet içeriği yetişkinlere göre tam:p beğenmedik diyosun lakin bikaç bölüm takip et derim:p

Mangası çok çok daha iyi animesi de iyidir aslında çizimleri falan ama anime de son bir kaç bölüm filler vermişler hep mangası aşırı güzeldi yani..
Animeden başlayıp beğenirsem mangaya geçmeyi düşünüyorum işte. Bakalım olmadı son bi kaç bölüm yarıda kesip geçerim mangaya.
Soluk renkli olsa da; Kan var kan hülen:p şiddet içeriği yetişkinlere göre tam:p beğenmedik diyosun lakin bikaç bölüm takip et derim:p
Şonen denmişte seinen anladığım kadarıyla daha çok. Kan olması iyi de konusu da sürüklemesi lazım. Konusu görsel vahşetin yanında sırıtırsa sıkılırım. İzliycem bakalım.

Animeden başlayıp beğenirsem mangaya geçmeyi düşünüyorum işte. Bakalım olmadı son bi kaç bölüm yarıda kesip geçerim mangaya.

Şonen denmişte seinen anladığım kadarıyla daha çok. Kan olması iyi de konusu da sürüklemesi lazım. Konusu görsel vahşetin yanında sırıtırsa sıkılırım. İzliycem bakalım.
Bende animeyi izledim. Öyle geçtim mangaya ondan anime hakkında bilgi verdim. Yani animesi güzel.

Animesi güzeldi öyle atmosfer daha kolay oluşturulmuyor.Kapanış şarkısını şimdi bile dinlesem o atmosfere sokuyor.Madhouse gibi firmalar el atsa şimdi çok iyi bir seri çıkardı ortaya aksiyon potansiyelini mangayı okuyanlar bilir animeye yansıtılsa devamı sağlam aksiyon da vs de var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık