Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Anime-Manga Farkları

Teşekkürler bu bilgiler için Marco... Son bölümler hariç gerisi biliyordum ama bilgi tazelemesi güzel oldu. Unuttuklarım veya gözden kaçırdıklarım varmış...

Eline sağlık Marco güzel bir derleme olmuş.:respect:
Alabasta arkında Luffy ve Zoro kitabe buluyorlardı sanırım.O kısımda fillerdı galiba.Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

1-2 tanesi hariç hepsini biliyordum
ama şu zoronun çeliği kesme muhabbeti.
hachinin kılıçlarıda kuşbaşı yapmıştı bu çeliği kesme muhabbetine ne diyorsunuz.
ayrıca arlong arcta da bayağı oynama var mesela hachi sutüna sırtıyla yapışıyor ama animede tutunuyor ayrıca hachi zoronun tatsumakesi ile yenilmiyor. zoro farklı bir saldırı kullanıyor.
son olarak zoro köpeği animede kesseydi hayvan severler yüzünden şu an burdaki one piece fanlarının hiçbiri olmayacaktı :respect:

güncellendi :good:

bu arada manga takip eden arkadaşlar biliyodum gibi mesajlar atmazsa sevinirim, zaten anime takip edenler için açılmış bir konu bu :D

Allahtan seriye baştan sona göz gezdirdim,yoksa ne Zeff'in yaşadıklarını bilecektim nede diğerlerini.
Şunu eklemeyi unutmuşsun ;
485. Bölüm
Animede WB Gear second kullanır,mangada böyle birşey yoktur.
Zehahahah :D aslında onu gear second olarak adlandırmak yalnış :D adam çok sinirlenio ve anlatılamaz öfkesini göstermek içinde böyle efekt yapmışlar :D

kafasının yarısının uçmasını bekleyemeyiz animede laki bb wb yumruklaması akainun onu düşürmesi saçma olmuş..
bb kimki wb'ye vurup onu zıplatsın.. vahşi sahneleri anime'de göstermiyorlar..
adam yer çekimi bile etkileyebiliyor, bırakta yerçekimi azaltıp( sanki aydaymış gibi) vurdumu sektirebilsin....

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık