Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

AMV - FallAsleep

Emeğine sağlık öncelikle. Sweet Dreams'i kullanmışsın, çok guzel olmuş, OP'e cuk oturmuş şarkı. Ama şarkının sözleriyle daha uyumlu yapabilirdin görüntüleri. Müzikle ritimli kurgu yapmak zordur, kolay gelsin sana.:)

Amv mi yaptın Amw mi? Eline sağlık. Bende amv yapmak istiyorum ama türlü türlü sebeplerden dolayı yapamıyorum.

Eline sağlık.

Diğer çalışmalarında yer yer video içeriğinin de sesini artırmanı tavsiye ederim. Zoro'nun saldırısı, Luffy'nin yumruk atarken öfke ile çıkardığı ses gibi :sapkali:

Emeğine sağlık öncelikle. Sweet Dreams'i kullanmışsın, çok guzel olmuş, OP'e cuk oturmuş şarkı. Ama şarkının sözleriyle daha uyumlu yapabilirdin görüntüleri. Müzikle ritimli kurgu yapmak zordur, kolay gelsin sana.:)
Teşekkür ederim aslında şarkıyı ritimli yapmaya uğraştım ama tam istediğim gibi olmadı bende biraz sabırsız biriyim :D

Eline sağlık.

Diğer çalışmalarında yer yer video içeriğinin de sesini artırmanı tavsiye ederim. Zoro'nun saldırısı, Luffy'nin yumruk atarken öfke ile çıkardığı ses gibi :sapkali:
Teşekkürler saolasın müzik le sesleri ayarlamya çalıştım ses cok bağırıyordu en son böyle karar verdim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık