Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
O zaman anlatıyım. G4 ile amiralin üstüne geçtiğini sadece sen idda ediyorsun ki bu bana göre sadece saçmalık. Amiral seviyesi olabilir diyor Alpamis bile ama sen amiral seviyesini de aştığını söylüyorsun. 5 dakika derken onu tam anlamıyla söylemedim zaten. Çok kısa bir sürede yenildi anlamında söyledim. Issho zaten kaçmalarına izin vermiş son kaplan saldırısında nasıl ciddiydi? Bence ciddiyetten iz yoktu adamda.
Peki şunu söyleyeyim o zaman.Burgess'e vurduğunda Sabo gear 4 gibi şehrin ötesine adam uçurabilecek saldırılar yaptı mı ?
Hayır yapmadı.Bu saldırılarla bir amiral ile kapışıp berabere kaldı mı kaldı.Bende bunun üzerinden yorumluyorum.En doğal hakkım bu sahnelerden sonra.

O kadar geniş çaplı ve yıkıcı bir saldırı yaptıktan sonra hala ciddi olmadığını iddaa ediyorsan bence sen ciddi değilsin bu konuda.

G4 amiral eder. Diren @Millennium Wizard, haklısın hacı. Millet hala idrak edememiş G4'ü.
İdrak edememekten çok amirallere toz konduramıyorlar.2 arcta geçse değişen birşey olmayacak bu konuda.
Söylediklerime şu şekilde karşı çıkılabilir belki.Sabo Burgess üzerinde tüm gücünü kullanmadı denerek.Fakat Sabo bir ara ettiği laflarından sonra sinirlenip saldırmaya başlamıştı.Ondan sonra da tüm gücünü saklayan olduğunu düşünen yoktur herhalde.

Herkesin dövüş sırasında ciddileşip tam güç kullandığı bir an kesinlikle gelir rakip çok zayıf değilse.İssho iddaa edildiği gibi ciddi olmasa dahi kaplan saldırısını yaparken son derece ciddiydi.Orası kesin.

Bence Gear 4 şu an amiral seviyesi yahut biraz altı.Ama Luffy amirali gear 4 ile alacaktır.Niye?çünkü tekniklerde gelişir :/ Luffy Gear 4teyken ilk başlarda sadece kong gun kullanıyor.Ama sonra Gear 4 tekniğinde King Kong Gun'u buluyor.Yani şu anki saldırıları belki bi amirali yenmeye yetmez ama KKG'dan daha etkili saldırılar bulsun süre konusunu halletsin.Alır.İş gearlarla bulduğun saldırılarda bitiyor.Eğer Luffy King Kong Gun'u bulmuş olmasaydı Gear 4 amiral seviyesi mi tartışmasını bırak "Gear 4 amirale hasar verebilirmi" diyeni taşlarlardı forumda :/ Gear 3 te böyle.İlk başta gigant rifle falan gibi saldırıları varken (Yanılmıyorsam) şimdi Elephant Gun,Grizzly magnum gibi saldırıları var.Gear 3 aynı gear 3 ama Luffy daha güçlü.

Demem o ki Luffy ile birlikte Gear 4'te gelişecek,güçlenecek :/

Dosta normal korku düşmana ölüm korkusu veriyorlar. :a:

Hükumetin en büyük kozlarından, en ciddi tekil silahlarından bu unvan. Forumda çok gömülüyorlar, hakları yeniyor. Bazıları da arşa kadar yükseltiyor tabi. :/
Hakları olan hükumetin en cevval adamları olmaları, isimleriyle bile korku salabilmeleri. Yonkou rütbesinden sonra en yüksek gücü barındıran rütbe amiral rütbesidir. Tek tekte bir yonkou ile kapışacak birileri varsa amiraller de onlar arasındadır, bir güç seviyesidir.
Hep gözüme çarpıyor, yonkou sağ kolları=amiral deniyor. Öyle bir şey yok. Olsa olsa sağ kol =/< amiral olabilir. :/

Dof fanları çok gömüyor amiralleri. Baya çol çocuk seviyesine indirdiler Doffy'yi amiral dengi görebilmek için. Amirale herkes atar yapar, ama herkes ellerinden sağ çıkamaz. Shichi vurdu mu dikiş atarlar, amiral vurdu mu toprak atarlar. :a:

ek: Eline sağlık Smoker keke, yine çok iyi çeviri olmuş. Z reyizi unutmaman da ayrı incelik. Nalet Oda şunu seri içinde konuşsa da artık bu filler tartışması bitse. :/
Dof fanları kısmı hariç katılıyorum. Kaç fan var la, max 5 tane. Forum 2000 kişi, 5 kişi kaç mesaj atacak, sesi nerede çıkacak ki, karşıda 2000 kişi var; tabi bunlar hep asılsız iddaa. :sapkali:İnsanların düşündüklerini bizler sadece dile getiriyoruz ve büyük oranda kabul görüyor. :p Fuji'nin yaptıklarını kurgu diye savunuyorlar, seri başlı başına kurgu değil mi?

Amirallik bir rütbe sadece, o güce başkalarıda ulaşabilir ve hatta geçebilir, yonkou hariç onlara rakip çıkabilir. Shichilik ise sadece bir tercih, güç skalası belli olmayan bir yapılanma. Al yarın Kuzan suçlu olur ve öbür gün Shichilik teklifi alır, peki sonra ne olacak?

tutturmuslar bir g4 le vurdu şehrin öbür ucuna gönderdi diye. akainu ve aokoji de onu yapamıyor. ne yani bunlar amiral değil mi o zaman. şehrin obur ucuna gönderdi de ne oldu. adam gene ayağa kalktı. bilincini bile kaybetmedi. bir de amirallere bakın ölümcül çakıyorlar. biri lazerle deliyor. diğeri yumruğu ile deliyor. diğeri donduruyor. garp bir koyuyor 500 milyonluk adama tek atıyor. luffy madem amiral seviyesine çıkıyor dofa tek ataydı. 500 milyonluk adamın en güçlü yerine tek atan amiralligi red etmiş garp var. luffy ciddi bir üstünlük kurmasına rağmen 50 dakika boyunca adamın bilincini bile kaybettitemedi. luffy amiralse gear4 e dayanan nedir ? o zaman dof da amiral seviyesi.

luffy gear 4 le lawa tek atabilir mi ? kumaya? kide? akainu atar ama.
Seride Amiraller bile üst seviye adamları tekleyemiyor sen G4'ten bekliyorsun. Tamam bazıları gereğinden fazla övüyor bu tekniği ama sen de gereginden fazla gömüyorsun. Görelim bakalım bi kapışsınlar da G4 Luffy'e Lav tek atabilecek mi :S

Dalga mı geçiyorsun anlamıyorum. Karşılık verse bile zarar veremeyen Doflamingo'yla nasıl ayni seviye olabiliyor :S Luffy'nin verdiği hasardan tınlamıyorsa neden savunmak için uyanış gücünü kullanıyor? 3 vuruş yedikten sonra adam sürekli uyanış kullandı. Bir daha ne yumruk ne birşey gördük.

50 dk sürse ne sürmese ne ortada alınan 4 darbe var. Sürekli savunma ve uzaktan saldırı yapan Doflamingo uzun süre yaklaştırmıyor kendine. Bu herif 50 dk dayak yese 2 kere ölüsü çıkar ordan. Gerçi sana göre adam adam vs başlamadan ölmüs. Hani hasarını bile doğru düzgün göstermediği gamma knifetan.

Doflamingo zaten 10 dakika dinlenmiş oldu Luffy sayesinde. Aa ama dur koca Dressrosa( 20-30 tane kolezyum çöpü) ile kapıştı... Kolunu bile kıpırdatmayan adam haki harcıyordu bu çöpler sanki, hakaret gibi bişey bu Doflamingo gibi adama. Luffy tek yumrukla adamın hem saldırısını hem savunmasını kırmış ama eşitler :D

Daha fazla yazasım gelmedi vallahi. Ne kadar garip yorumlayanlar var olayları be :S @gyjbsch :S

Trol gördüm de böylesini ilk defa görüyorum. :D 500lük adam teklemişte muş muş :/ ödüle bakıp güç belirleyen kafalar ölmedi mi daha yaa :D

tutturmuslar bir g4 le vurdu şehrin öbür ucuna gönderdi diye. akainu ve aokoji de onu yapamıyor. ne yani bunlar amiral değil mi o zaman. şehrin obur ucuna gönderdi de ne oldu. adam gene ayağa kalktı. bilincini bile kaybetmedi. bir de amirallere bakın ölümcül çakıyorlar. biri lazerle deliyor. diğeri yumruğu ile deliyor. diğeri donduruyor. garp bir koyuyor 500 milyonluk adama tek atıyor. luffy madem amiral seviyesine çıkıyor dofa tek ataydı. 500 milyonluk adamın en güçlü yerine tek atan amiralligi red etmiş garp var. luffy ciddi bir üstünlük kurmasına rağmen 50 dakika boyunca adamın bilincini bile kaybettitemedi. luffy amiralse gear4 e dayanan nedir ? o zaman dof da amiral seviyesi.

luffy gear 4 le lawa tek atabilir mi ? kumaya? kide? akainu atar ama.
Keşke aradan geçen yıllar bir şeyleri değiştirmiş olsaydı. Düşüncen ile ilgili değil. Hala eski karolla mesajları bunlar. Hala fanlık-antifanlık muhabbeti.
Biraz çabala lütfen. Rica ediyorum. Tartışma şevkim kaçıyor çünkü forumdaki. Keyifli olarak girdiğim forumda keyfim kaçıyor.

@twei Benden ne yapmamı istiyorsun? Hem ben artık çok karışmıyorum, şimdi Ace nereye Dof'u alıyor desem altında art niyet ararlar. Ace bile Dof'u alıyormuş baksana, bazen şaşıyorum.

Ayrıca konu amiraller ama siz neyi konuşuyorsunuz? Fuji ile beraber bu amiraller ne kadar güç kaybetti bizim onları konuşmamız lazım. Aokiji ile Fuji arasında baya bir fark var bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık