Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili sorusu olan, şifresini unutan üyelerimiz "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Kütüphane] Amiraller

'Denizciler' forumunda Smoker tarafından 23 Eki 2010 tarihinde açılan konu

?

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

1. Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

84 oy
    78.5%
  2. Fazlasıyla abartılıyorlar.

23 oy
    21.5%
  1. Smoker the White Hunter Site Yetkilisi

Smoker (the White Hunter)
    Mesaj Sayısı 19,800
    Üyelik Tarihi22 Nis 2009
    Hayır. Zaten bunlar seride olan karakterler değiller. SBS'de geçiyor isimleri sadece.

2. Millennium Wizard King of Dressrosa

Millennium Wizard (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 17,671
    Üyelik Tarihi21 Tem 2009
    Eline sağlık.

Adamlar cidden güçlü ve mükemmel tasarlanmış karakterler.Ancak abartmamak gerek.
    Hep söylediğim gibi amiral seviciliğe karşıyım.Bu adamların güçlerinin de bir sınırı var.Yonkolar gibi en tepede değiller bulundukları konumda.Hükümetin üst kademe adamları onlar sadece.En tepede değiller.

Bugün luffye amiral seviyesi yada amiral alır denildiğinde tepki gösteriliyor.Jozu darbe vurduğunda doğrulup ismini söyleyerek amiral onu onurlandırmıştı hatırlarsanız.Aynısını luffy isshoya yaptı.Ve daha önce amiralden kapışmamak iyi olur gibisinden aldığı bir övgü var.Jozu'nun üstüne koyarak gidersek onu dahi dizginleyip tepesine binen bir adamı yendi luffy.Amirale en az denk olduğunun bir kanıtı olarak.Yani gitgide görüyoruz ki amiral seviyesi gözümüzde büyüttüğümüz bir yerde değil.Sadece yolu bitirmeden önce dönülen sağlam bir viraj o kadar.

3. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,516
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Fuji hariç amiraller gerçekten muazzam, güven veriyorlar. Bir tek o amiral adını aşağıya çekiyor. Zaten zorunlu gelen adamla eski üçlüyü bir tutmak hata olur.:/

4. Outlaw Bing! Tribiani! Harper! Cartman!

Outlaw (Bing! Tribiani! Harper! Cartman!)
    Mesaj Sayısı 465
    Üyelik Tarihi15 Şub 2016
    Zephyr Oda tarafından tasarlanan bi karakter değil mi? aynı Shiki gibi. Ben öyle biliyorum.

5. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 2,118
    Üyelik Tarihi13 Şub 2014
    Burda da gömdün ya adamı helal olsun. :D

Issho reyizin dönüşü muhteşem olacak. :at:

6. Raiden Jack the Ripper

Raiden (Jack the Ripper)
    Mesaj Sayısı 12,132
    Üyelik Tarihi20 Mar 2014
    Issho yaptıklarıyla bir tek benim gözümde mi yüceldi? :(

7. Eric Cartman Screw you guys, I'm going home!

Eric Cartman (Screw you guys, I'm going home!)
    Mesaj Sayısı 8,216
    Üyelik Tarihi25 Oca 2015
    Yalnız değilsin :/

8. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 14,516
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Bu adamı gömmek kadar keyifli bir şey yok ya, bağımlılık yaptı bana.:D Hayır ben Akainu'yu biraz ittirsen yonkou olur diyen adamım ama Fuji'de değişik bir enerji var. Kizaru yerine bunun ki belirsiz adalet olsaymış daha iyi olurmuş.

9. Dark King Rayleigh

Dark King (Rayleigh)
    Mesaj Sayısı 2,118
    Üyelik Tarihi13 Şub 2014
    Kuzan amiral olarak kalsaydı ve o gelseydi rosaya, nasıl davranırdı sence? Bence o da büyük ihtimalle karışmayacaktı hiç bir şeye. Bu kuzan'ın adamlığından bir şey götürmeyecekse, issho'nun da götürmez. Yani issho-san adamdır, dof da kendi çapında adam sayılabilir belki. :)

10. yyolcu Üye

yyolcu (Üye)
    Mesaj Sayısı 5,404
    Üyelik Tarihi29 Haz 2015
    Hayır :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık