Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Amiraller

Bu Karakterler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Dosta güven, düşmana korku veriyorlar.

Kullanılan: 199 76.2%
  • Fazlasıyla abartılıyorlar.

Kullanılan: 62 23.8%

• Kullanılan toplam oy
    261
H.haki filan yok ortada. Haki kalkanını Sentomeru'dan yılan kız kardeşlere kadar sırdan kişiler dahi yapıyor. Normal armament basmak için meyvenin verdiği o muhteşem savunma özelliklerini kimse bırakmaz. Ayrıca %80 meyve tabanlı dövüşen adamlardan meyveyi almak kollarını almaktan daha iyidir.

Meyvesiz zirve oluyosun ama hakisiz imkansız. Logia ve haki, ateş ve su gibiler.
K.haki yerine h yazmışım sorun değil 2 tür haki de var adamlarda. Sen bunları mal ace croco caribou falan sanıyorsun da öyle değil o işler. Attığım manga sayfası gibi seride bir güç görmedik. Varsayımlarını başkaları yapsaydı ortada denizci kalmazdı. Bir dön manga oku...

Luffy vs Akainu gelsin belli olur o iyice. Şimdilik illa ki Yonkolar>Akainu'dur diye bir kanıt yok benim gözümde.
Meyve yeteneği çok tehlikeli kafaları karıştıran şey o. Shanks haricinde iki harekette adam öldürecek yonko yoktur mesela. Hani belli bir seviyenin üstündeki karakterlerden bahsediyorum. BM Kid'e vurdu geçen bölüm aynı yerde benzer bir saldırıyı Akainu yapmış olsa belki Kid'in beyni eriyecekti misal. Sıkıntılı tarafı o yani. Akainu ile dövüşen karakterin onunla aynı seviyeye gelmeden karşısına çıkması intihar gibi olur meyvesi yüzünden.

Meyve yeteneği çok tehlikeli kafaları karıştıran şey o. Shanks haricinde iki harekette adam öldürecek yonko yoktur mesela. Hani belli bir seviyenin üstündeki karakterlerden bahsediyorum. BM Kid'e vurdu geçen bölüm aynı yerde benzer bir saldırıyı Akainu yapmış olsa belki Kid'in beyni eriyecekti misal. Sıkıntılı tarafı o yani. Akainu ile dövüşen karakterin onunla aynı seviyeye gelmeden karşısına çıkması intihar gibi olur meyvesi yüzünden.
Ben Luffy, Akainu'nun karşısına çıktığı zaman en güçlü halinde olacağını düşünüyorum, onun üzerine daha p.up almaz yani, alsa bile şimdikiler gibi muazzam güç artışı sağlamaz. O yüzden onun karşısındaki performansa göre tam değerlendiririz dedim. Meyvesi dışında mesela taşan haki falan da kullanabilir.

Ben Luffy, Akainu'nun karşısına çıktığı zaman en güçlü halinde olacağını düşünüyorum, onun üzerine daha p.up almaz yani, alsa bile şimdikiler gibi muazzam güç artışı sağlamaz. O yüzden onun karşısındaki performansa göre tam değerlendiririz dedim. Meyvesi dışında mesela taşan haki falan da kullanabilir.
İnşallah öyle çıkar da Akainu'yu maymuna çevirmezler, kendi karakterinde sabit kalır.

Luffy vs Akainu olmayacak bence. Ya Sabo'ya ya Zoro'ya kalacak (ikisi beraber de dalabilir) Akainu. Bir ihtimal Teach de olabilir.

Olay Yonkoların ezilmesi değil bizimkilerin aşırı güçlenmesi. H. haki bildiğin yumruğa filan ekleniyormuş. Element Amiraller böyle bir gücü kullanması için yine meyveyi kapatması lazım.
Sengoku'nun şok meyvesi Kral Haki ve içten patlamalı haki katkısıyla çok iyi çalışır yalnız. Görmek isterdim. Rayleigh vs Garp ve Sengoku konusunda vardı benzeri.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık