Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Amiraller vs. Savaş Lordları

Kazanan kim olur?

• Kullanılan toplam oy
    73
Evet arkadaşlar merak ettim acaba sitenin görüşü ne diye bu 2 devasa kurumun olası savaşının galibinin kim olacağını sormak istedim:

Amiraller:
Denizcilerin en güçlü birimidirler ayrıca Dünya hükümetinin en güçlü silahı olarak bilinirler:

Borsalino Kizaru:

Issho Fujitora:

Sakazuki Akainu:

Kuzan Aokiji:

Shichibukailer:
Dünyanın korkulu korsanları , her biri korsanlık alanında büyük işler başarmış asil lordlar:

Mihawk:

Donquixote Doflamingo :

Barthomolew Kuma:

Jinbe:

Hancock:

Sir Crocodile:

Moria:

Buggy:

Marshall D. Teach

Evet sırf görüşleri merakımdan açıyorum konuyu hayırlısıyla bakalım sonuç ne çıkacak.

2 YIL ÖNCEKİ GURA GURASIZ BB.​

İki Croco resmi koymuşsun, sevdim bunu. :a:

Karar vermesi zor, baya düşünmek lazım. Şimdilik reserved diyelim de sonra güzel bir yorum atarım belki.

İyi konu, sağlam tartışmalar çıkar. Aklına sağlık.

Bence dikkate alınması gereken shichibukailer, Mihawk, Doflamingo, Kuma ve Law. Diğerleri kolay yem olurlar. Mihawk ve Doflamingo hiçbir amirali yenecek güçte değiller bence. Onlar ile 2 amiral desek geriye 2 amiral kalıyor. 2 amiralde kalanları alır herhalde.

Konuda ankette düzenlenmiştir Teach'de eklendi tabi 2 yıl önceki haliyle Shichi olan .

Aokiji vs Dof&Jinbei = Win Lordlar
Kizaru vs Hancock&Kuma = Win lordlar
Akainu vs Mihawk&Croco&=Win lordlar
Fujitora vs Law&Buggy&Moria=Win Fujitora

Böyle eşleşme yapınca lordlar gibi duruyor ama Yinede Amiraller alır herhalde.

Bir değil iki değil, 4 amiral bu lordları alamıyorlarsa gitsinler kumdan kale yapsınlar. Aslında yapmalarına gerek yok onuda ben yıkarım:a: Bu lordlar oy alırsa işe sadece fanlık devreye girmiş olur, yoksa imkansız oy almaları bence

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık