Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Amiraller Arasındaki Güç Dengesi

Neresi bence onun ya. Saçmalayama başladın ha. Luffy nin ilk ödülü kaç 30m. Şuan 1.5B. Bunun açılışı ne oluyor yani ? BB de tek ödülü var iken açılışa ne deriz ? Allah için ilk okul matematiğinden nerelere geldik ya... Bence demiyor musun diyor bir de.... Senin yazdığının varsa manga da yeri atarsın. Sonradan '' ehe yorumladım'' demezsin. Çizileni ben yazıyorum sen olmayanı yorumluyorsun sonra bence diyen ben.. amann...
https://onepiece.fandom.com/wiki/Marshall_D._Teach Gerginliğe gerek yok.Wikiden de baktım şimdiki ödülü diye bir ibare var.İlk ödülüne 0 demişler hatta.Hadi o sayılmaz denebilir.İlk ödülü olduğu açıklanmış olsaydı orada ilk ödülü diye bir ibare olurdu.Anlatabildim mi acaba bilemiyorum. O yüzden haklı çıkacak olsan bile bence demiş oluyorsun.

Ne anlatıyorsun o zaman ?

Sen bana göster bir Amiral'in komutana Bigmom muamelesi çektiğini ben de sana Amiral falan diyeyim.
Koyu renkle gösterdiğin yerlerde demek istediğim Big Mom nasıl senaryoya göre takılıyorsa Fuji'de orada senaryoya göre takılıyor. Bence o sahneleri nasıl ciddiye alıyorsak Big Mom'ın bu sahnelerini de aynı şekilde ciddiye alacağız.

Big Mom muamelesinden kastın nedir acaba?

Çöp götüremez yonko tayfasına karşı dayanmak istiyorsa güçlü adamlar götürmek zorunda belki amiral adayları gidebilirdi onları boşa göstermemiştir.
Götürmek zorunda ama denizcilerin savaş gücü açısından kimi sayabiliriz ki ? Bakınca tek amiralleri varmış gibi gözüküyor. (Vegapunk'ın yeni icadını görmediğimiz için onu daha saymıyorum) Kizaru Shabondy'e giderken Px ve Sentomaru'yla birlikte gitmişti fakat 2.sene öncesinin seviyesi onlarda.

Koyu renkle gösterdiğin yerlerde demek istediğim Big Mom nasıl senaryoya göre takılıyorsa Fuji'de orada senaryoya göre takılıyor. Bence o sahneleri nasıl ciddiye alıyorsak Big Mom'ın bu sahnelerini de aynı şekilde ciddiye alacağız.

Big Mom muamelesinden kastın nedir acaba?
Queen ve Marco'ya yaptıkları.

Başka kimse karışmadan kötü duruma soktu onları Amiraller ise hiç bir şey yapamadılar, ancak birileri bir tarafa bakacak da bir şeyler yapacaklar.

akainu üst level bence kk karşılığı bile olabilir seri sonu,
kuzan bana göre bi tık altı
borsolino bunların bi tık altı

fujitora ise japon kültüründe cok önemli bir yer kaplayan kör samurai modunda.cok değişik güçler barındırıyor olabilir.Oda 'nın japon mitoloji ve kültüründen etkilenmemesi mümkün değil kendisi japon bir kere.akıllı adam :D

diğer amiralde karakutu görülmeden birşey diyemeyiz.

ez cümle amiraller güçlüdür yonko gücünde olması kuvvetle muhtemeldir

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık