Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 852 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Bu hafta One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

Alucard Gifler

'Diğer' forumunda Alucard tarafından 27 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. Alucard Üye

Alucard (Üye)
    Mesaj Sayısı 267
    Üyelik Tarihi28 Ocak 2010
    - Alucard'ın Mekanı... -
    Beyler ve bayanlar istek gifler ilk istekte bulunan 5 kişi için ve sadece o haftanın bölümünden alınacaktır.

Gifleri Kullanıpta Teşekkür Bile Etmeme Nezaketini Gösteren Arkadaşlara Çok Teşekkür Ediyorum !

Beelzebub Gifleri

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

One Piece Gifleri

481. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

482. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

483. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Haftanın Gifi ; [​IMG] Akainudan gel lan yiyorsa gifi :hhh:

484. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Haftanın gifi ; [​IMG] Bana göre WB'nin alçaldığını BB'ninse yükseldiğini kanıtlayan cinsten bir kare.

485. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

486. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Fazla gif çıkmadı bu hafta sanki :bilmem:

487. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Savaşın Sonlarına Yaklaştıkca Gif Yapılabilecek Sahne Sayısıda Düşmeye Başladı Şansınıza Küsün :D

488. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] Bu hafta hareketsiz olanlarda var avatar işte :D

Veee bu gifte haftanın özeti oluyor sanırım ; [​IMG]

489. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

490. Bölüm Gifleri
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

517. Bölüm Gifleri

Özel Gifler

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Gifler ; http://www.mediafire.com/?mqbzr59x6rav824

2. Yonkou-Sh4nks (Üye)
    Mesaj Sayısı 169
    Üyelik Tarihi31 Ocak 2011
    Harika hepsi sağolasın

3. Jason Üye

Jason (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,778
    Üyelik Tarihi27 Temmuz 2010
    Akainu'dan bir tane aldım teşekkür ediyorum.

4. Reversi Üye

Reversi (Üye)
    Mesaj Sayısı 26
    Üyelik Tarihi6 Ocak 2013
    Bir tane de ben aldım teşekkürler:good:

5. devrimci Üye

devrimci (Üye)
    Mesaj Sayısı 341
    Üyelik Tarihi30 Nisan 2012
    Cidden güzeller bir tane aldım saolasın.

6. Alucard Üye

Alucard (Üye)
    Mesaj Sayısı 267
    Ben gif yapmayı bırakalı 2-3 arc geçti :(

7. Alucard Üye

Alucard (Üye)
    Mesaj Sayısı 267
    Ailemle yaşamıyorum artık. Bu evde de net yok malesef. tek tek hd indirip sahne seçmem falan derken yalan olur o iş :( Emreye bi sor istersen bi ihtimal o yapabilir :D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık