Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Sabo & Luffy

Kazanan taraf hangisi olur?

• Akainu

Kullanılan: 119 34.0%
  • Sabo+Luffy

Kullanılan: 221 63.1%
  • Berabere

Kullanılan: 3 0.9%
  • Kararsızım

Kullanılan: 7 2.0%

• Kullanılan toplam oy
    350
Selam KORSANFAN ahalisi. Akainu vs Sabo ve Luffy olsa kazanan kim olur diye merak ettim.
Sabo Amiral karşısına çıkmadan önce Smoker'a aynı soruyu sormuştum ve Akainu alır demişti. Şimdi Sabo'nun da gücü az çok belli olduğuna göre aynı soruyu foruma sorayım dedim.
NOT: 3 Kişi de son gördüğümüz halleriyle alıncaktır.

AKAİNU:
Logia tipi Magu Magu no Mi meyvesi yiyerek Lav adam olmuştur. Meyvesini hem hücüm hem de savunmada oldukça etkili kullanabilmektedir. Yüksek derecede B. Haki kullanabilmektedir.
Diğer iki amiral ile birlikte WB'nin depremini B.Haki ile engelliyor.
Denizcilerin Filo amirali olabilmek için Aokiji ile karşılaşıp kazanmıştır ve Filo amirali olmuştur.
2Y önce Beyazsakal'a ciddi hasar vermiştir.
2Y önce bir savaş gemisiyle Karasakal tayfasını yakalamaya gidecek kadar kendine güvenen bir karakterdir.
VS
SABO:
Devrim ordusunun 2. komutanıdır. Yüksek derecede B. Haki kullanabilmektedir.
Corrida Kolezyumunda Diamante ve Burgess'e rağmen çok fazla zorlanmadan Mera Mera no Mi meyvesini alarak yemiştir.
Özel sadırı tekniklerinin olduğu biliniyor.
Sabo "Ejder Nefesi " isimli tekniğini kullanıyor.

MONKEY D. LUFFY:
Hedefi Korsanlar Kralı olmak olan ve kafasında 400M :beli: ödül olan bir korsandır.
3 tür Haki kullanabilmektedir. Gomu Gomu no Mi meyvesi yiyerek lastik adam olmuştur. Meyvesi ile B.Haki birleştirerek etkili saldırılar yapabilmektedir.
Luffy "Red Hawk" isimli tekniğiyle Doflamingo'ya saldırıyor.

Bastım Akainu'ya.Mantıken Luffy ve Sabo'nun harcaması lazım ama MF'deki Akainu'nun Wb tayfasını hangi durumlara düşürdüğünü hatırlayınca elim istemeden de olsa Akainu'ya gitti. :/

Akainu vs Wb korsanları deniyorda Akainu orada tek başına dövüşmüyor, 2 amiral ve kor-amiraller emrindeydi adamın, amiraller boş boş durmadıklarına göre, Blackbeard ile ilgilenenlerde Sengoku ve Garp olduğuna göre Akainu'nun binlerce denizci askeri ve kor-amirallerde oradayken Akainu'nun Wb korsanlarına karşı tek başına dövüşmesi tam bir saçmalık olur bana göre.

Konuya gelirsek Akainu ikisinide yener teke tekte, ama şuan için ikisi beraber Akainu'yu belli bir süre durdururlar, beraberlik denebilir.

Roronoa Zoro

Başka bir amiral olsa 2. şık olabilirdi de Akainu'da yemez. Luffy'nin onun mangasını etkisiz sayacak kadar güçlü hakisi olduğunu düşünmüyorum. Luffy'e bildiğin tek atar geçer. Sabo da eşşeklik edip dünyanın en overrated meyvesini yediği için harcanır. Zaten Magma direkt antisi.

Başka bir amiral olsa 2. şık olabilirdi de Akainu'da yemez. Luffy'nin onun mangasını etkisiz sayacak kadar güçlü hakisi olduğunu düşünmüyorum. Luffy'e bildiğin tek atar geçer. Sabo da eşşeklik edip dünyanın en overrated meyvesini yediği için harcanır. Zaten Magma direkt antisi.
+111... :good:

1- Luffy'nin hakisi daha Hordy'nin dişlerini durduramıyor, magmayı nasıl durduracak ?
2- Akainu hem Luffy'nin hem Sabo'nun antisi meyve olarak. Lastiği eritir, ateşi yakar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık