Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Yonkoular kıç büyüterek mi zirveye çıktılar ? Wb önüne geleni tokatladığı için en güçlü.Kaido dayak yiye yiye dövmeyi öğrendiği için en güçlü.Amiraller denizci olarak aktif görev yapa yapa güçlerine ulaşılar.10 günlük dövüş güç olarak artış sağlamasa bile pisikolojik ve tecrübe olarak güç artışı yaşatır.
Luffy gibi karekterler güçlenir, yaşı genç tecrübesi eksik karekterler de güçlenirler. 10'unda 20'inde 30'unda gene güçlenirsin ama bu adamlar şu saaten sonra güçlenmez. Zaten zirve hallerinde, yaşlarındalar, tecrübeleri de var.

Öyle kapışam güçlenem hikayesini her karektere vurdurmaya gerek yok :bilmem:

Yonkoular kıç büyüterek mi zirveye çıktılar ? Wb önüne geleni tokatladığı için en güçlü.Kaido dayak yiye yiye dövmeyi öğrendiği için en güçlü.Amiraller denizci olarak aktif görev yapa yapa güçlerine ulaşılar.10 günlük dövüş direk güç olarak artış sağlamasa bile pisikolojik ve tecrübe olarak güç artışı yaşatır.
lufy'nin aldığı artışları görünce 10 gün baya bir güç sağlar. En az %10 gelişmişlerdir.

Luffy gibi karekterler güçlenir, yaşı genç tecrübesi eksik karekterler de güçlenirler. 10'unda 20'inde 30'unda gene güçlenirsin ama bu adamlar şu saaten sonra güçlenmez. Zaten zirve hallerinde, yaşlarındalar, tecrübeleri de var.

Öyle kapışam güçlenem hikayesini her karektere vurdurmaya gerek yok :bilmem:
Yahu biraz mantıklı düşün.Enel hiç darbe yemediği için ilk darbeyi yeyince mala bağlıyor.Bm hiç hasar almamış bu zamana kadar.İlk sağlam hasarı aldı mı o da mala baģlar.Kaido ise bir ton yenilgi almış.Acıya alışık adam.Sürekli dövüşen birisi ile arada sırada dövüşen birisi arasinda tecrübe konusunda fark vardir.Tabi sadece tecrübe sana dövüş kazandırmaz ama 10 günlük bir ölüm kalım savaşı sana her türlü güç artışı yaratır.

Yahu biraz mantıklı düşün.Enel hiç darbe yemediği için ilk darbeyi yeyince mala bağlıyor.Bm hiç hasar almamış bu zamana kadar.İlk sağlam hasarı aldı mı o da mala baģlar.Kaido ise bir ton yenilgi almış.Acıya alışık adam.Sürekli dövüşen birisi ile arada sırada dövüşen birisi arasinda tecrübe konusunda fark vardir.Tabi sadece tecrübe sana dövüş kazandırmaz ama 10 günlük bir ölüm kalım savaşı sana her türlü güç artışı yaratır.
Bahsettiğimiz kişiye bağlı diyorum ben de.

Wb ile Bigmom 10 gün kapışsalar Wb nasıl bir güç artışı sağlayacak ? Adam zaten görebileceği her şeyi görmüş olabileceği her şey olmuş.

Amiraller de aynı şekilde, zirveye çıkana kadar yediğin yumruklar sana fayda sağlar ama zirve haline gelmişsin artık, her yediğin yumruk fayda sağlamayı bırakacaktır.

Neyse kişisel görüş farklılığı diyeyim. Luffy Reis yanlış yönlendiriyor sizi xD

Bahsettiğimiz kişiye bağlı diyorum ben de.

Wb ile Bigmom 10 gün kapışsalar Wb nasıl bir güç artışı sağlayacak ? Adam zaten görebileceği her şeyi görmüş olabileceği her şey olmuş.

Amiraller de aynı şekilde, zirveye çıkana kadar yediğin yumruklar sana fayda sağlar ama zirve haline gelmişsin artık, her yediğin yumruk fayda sağlamayı bırakacaktır.

Neyse kişisel görüş farklılığı diyeyim. Luffy Reis yanlış yönlendiriyor sizi xD
Tecrübe farki sağlıyor işte.Reis dediğine de dikkat et.Herkes Reyiz olsaydı serinin adı farklı olurdu ;)

Akainu Aokiji ile 10 gün dövüştü.Filo amirali olarak eski halinden daha güçlüdür.One piecete kim 10 günlük dövüş yaptı ki bu zamana kadar.
Dövüşle gelişirsin de potansiyel diye bir şeyde var.İllaki bir yerde gelişim durur.Aok değil ama Aka güçlenmiş olabilir.Bunu da dövüşten dolayı değil Oda'nın Aka'yı ayrı bi ön plana çıkarmasından dolayı söylüyorum.Teach,Aka vs. normalde gelişmemeleri lazım ama ikisinin de malum durumları var.

Tecrübenin ise opta zerre önemi yok bana göre.Hadi zorlasan birazcık önemi olabilir ama fazlası değil.Köyünden yeni çıkmış Luffy'nin yılların korsanlarını yendiği yerde tecrübe ne la ?

Dövüşle gelişirsin de potansiyel diye bir şeyde var.İllaki bir yerde gelişim durur.Aok değil ama Aka güçlenmiş olabilir.Bunu da dövüşten dolayı değil Oda'nın Aka'yı ayrı bi ön plana çıkarmasından dolayı söylüyorum.Teach,Aka vs. normalde gelişmemeleri lazım ama ikisinin de malum durumları var.

Tecrübenin ise opta zerre önemi yok bana göre.Hadi zorlasan birazcık önemi olabilir ama fazlası değil.Köyünden yeni çıkmış Luffy'nin yılların korsanlarını yendiği yerde tecrübe ne la ?
Mevzu da Luffy zaten.Luffy savaşırsa hiç bir şeyin önemi yok ama diğer karakterler için güç ve tecrübe her şey.

Mevzu da Luffy zaten.Luffy savaşırsa hiç bir şeyin önemi yok ama diğer karakterler için güç ve tecrübe her şey.
Diğer karakterler içinde tecrübe önemli değil bence.Zaten edinecekleri her şeyi edinmişler.Mesela sen bu zamana kadar 100 tane kavgaya girdiğini düşün.101. kavgan sana ne kadar şey katar ? Önceki 100 kavganda zaten öğreneceğin şeylerin %99'unu öğrenmişsindir.O 1 dövüş tecrübe olarak çok şey katmaz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık