Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Sakazuki vs. Charlotte Linlin

Sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    339
Fark eder mi? Senin tabirinle Akainu bizzat yonkou seviyesi olsa dahi onu yerden yere çarpacak tipler varmış demek ki. Tanrı mı bu adamlar şimdi? Dahası geçmişe gitmeye de gerek yok. Al Kaido var tertemizinden. Ver eline Akainu'yu hamur edip bıraksın.
Akainu da hamur edilmeye çok müsait zaten kimi hamur ediyor kimi pastanın içine koyup yiyor :artiz:

Akainu bana göre Yonko seviyesidir. Kolay kolay Filo Amirali olunmuyor maalesef.

Koca Ana doğuştan canavar Kaido'nun dişi versiyonu. Akainu kim köpek; meyve ile güçlenmiş biri. Yani biri doğuştan canavar diğer sonradan görme kuro cevap çok belli. Koca Ana köpeğin içinden geçer saplar. Koca Ana'ya hakarettir.

Edit: Şunu da söyleyeyim belkide yonkoulardan sonra en güçlü karakterdir ama bu yonkou seviyesi ile diğer seviyeler arasında bariz fark olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Akainu da hamur edilmeye çok müsait zaten kimi hamur ediyor kimi pastanın içine koyup yiyor :artiz:

Akainu bana göre Yonko seviyesidir. Kolay kolay Filo Amirali olunmuyor maalesef.
Kişisel düşüncene saygım var elbette. Ben Tanrı muhabbeti üzerine yazayım dedim. Akainu yonkou olsa bile yenilmez olmuyor haliyle.

Kişisel düşüncene saygım var elbette. Ben Tanrı muhabbeti üzerine yazayım dedim. Akainu yonkou olsa bile yenilmez olmuyor haliyle.
Tanrı kısmında ciddi değildim o işin abartısı.

Demek istediğim seride en öne çıkacak denizci olacağı bariz bu adamın. Aynı Teach'in Denizci versiyonu gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık