Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Aizen vs Yamamoto

hangisi kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    42
Aizenin normal halini alıyoruz sandığım için genryuusai belki bankai açar dedim. Aizen son haliyle çok rahat kazanır. Arada uçurum var.

Yhwach gözünü açmadan bile shikai genryuusai’den çok üstündü. Geneyuusai karşılık vermedi bile direk tek yedi. Aizen bu juha’yı oturduğu yerden ilizyona aldı.

Bu genryuusai’yi yenen juha sıfırıncı takım kaptanına karşı eziliyordu. Göz açınca o adama da tek attı. Genryuusai bankai açtığında o adamdan bile güçlü değil. Shinigamilerin başı sıfırıncı takımın kaptanıydı.

Juha o seviyedeki adama tek atacak seviyedeyken bi de üstüne ruh kralını emdi. Onun ardından ichig’nun hollow ve quincy güçlerini çaldı. Aizen bu juhanın karşısında durabiliyordu.

Neyse en azından aizen’in hougyoku formunu koymamışsın genryuusai’nin karşısına. Aizen üfleyip yenecekti yoksa:D
Aizen JByi yeniyor mu peki? Aizen yenildikten sonrasıni okumadığım için merak ettim. :)

Aizen yarısı yok olduktan sonra bile hougyoku tarafından tamamlanmıştı, evrimi sürekli devam ettiği için ichigo bile yenemedi kendisini. Ancak tahminlerime göre yamamoto hougyoku yu aizenden ayırabilir, gin gibi delik açmakla bırakmaz aizeni. Tabi vücudu tamamen yok olduktan sonra hougyoku Aizen i tekrar oluşturabilirse o başka, ancak böyle bir ihtimal yoksa bence yamamoto alır.

Aizen JByi yeniyor mu peki? Aizen yenildikten sonrasıni okumadığım için merak ettim. :)
Hayır. İchigo gelene kadar son boss’la dövüşüyor. İchigo gelince açık yaratmak için ilizyon yapıyor. Juha kimin kim olduğunu karıştırıyor.

Tek başına olsa yenemeyeceği belliydi. Juha üstündü aizenden. Ama aizen tam gücünde değildi. Üstündeki mühür kıyafeti duruyor hala.

Aizenin gösterilen son evrim formu yamamotonun bankai sine dayanabilir miydi acaba? Aizenin son formuna geçtikten sonra ichigoya söylediği evrim devam edecek lafı da var. Eğer mühürlenmeseydi çok daha farklı formlara girecekti belli ki. Yani sınırını bilmiyoruz. Ayrıca bankai kullanabiliyor mu onu da bilmiyoruz. Ama tahminlerime göre yamamoto bankai ile aizeni yenebilir.

Her halükarda benim gözümde bu dövüşü kazanan en güçlü 3. kişi, kaybeden de en güçlü 4. kişi konumunda olacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık