Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Aizen mi Urahara mı?

Sizce kim haklı

• Kullanılan toplam oy
    32
Büyük ihtimal benzer düzen devam edecekti ama Ruh Kral'ı gibi kimsenin kölesi olmazdı. Aslında Aizen'in kabul edemediği şey bu. O hale düşmüş bir varlığa itaat etmek istemiyor.
Ortada itaat sayılabilecek bir ritüel falan da yok. Kendi halinde işlevsiz takılan biri. Aizen de çok fevri davranmış. :)

Urahara kötünün iyisini seçen birisi. Aizen ise sadece her şeyin kendisinin olmasını istiyor. O açıdan Urahara'yı haklı buluyorum diyebilirim. Aslında bununla ilgili çok sevdiğim bir yazı var.

Bleach'in Gerçek Kötüsü; Soul Society
Güzel yazı. Ah ulan bazen olmadık yerden gömen oluyor. Tamam bana göre de kalite olarak Naruto ve One Piece seviyesinde değildir de, bu kadar gömülecek seri değil. Gayet derinliği olan güzel bir mangaydı. :/

Ortada itaat sayılabilecek bir ritüel falan da yok. Kendi halinde işlevsiz takılan biri. Aizen de çok fevri davranmış. :)
Zaten Ruh Kral'ına bakarsak işlevi ruh akışını sağlamak. Sırf bu akışı sağlamak için onun kol ve bacaklarını, çeşitli organlarını çıkartıp, mühürlemişler. Bir nevi mahkum. Aizen'in de kabul edemediği şey daha çok bu.

Son düzenleme:
Güzel yazı. Ah ulan bazen olmadık yerden gömen oluyor. Tamam bana göre de kalite olarak Naruto ve One Piece seviyesinde değildir de, bu kadar gömülecek seri değil. Gayet derinliği olan güzel bir mangaydı. :/
Ne yazık ki ben de zamanında az gömmedim. Güzel mangaydı gerçekten. Fark edemediğim pek çok şey saklıymış içinde.

Urahara ile Aizen arasındaki savaş ile Ichibei ve Yhwach arasındaki farklılığı daha belirgin yansıtabilseydi muazzam olurdu.

Aizen'in kuracağı yeni düzenden hayır gelmez.
Hedeflerine ulaşmak için her şeyi mübah görüyor Aizen.
Kendi askerlerini,yoldaşlarını bile bu yolda harcayacak biri,böyle birine düzen kurdurulmaz.
İchibei gibi tipleri Soul Society yokederse sorun büyük ölçüde giderilir.
Ruh kralı da mahkum olacak artık,ona yapacak bir şey yok.

Aizen ne kadar güçlü olursa olsun,Urahara'nın zekası tarafından alt edilecektir.

Urahara haklıdır.

Aizen kendi askerlerini kendi elleriyle öldürebilecek ahlaksız,insafsızın tekidir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık