Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] Adı Hatırlanamayan Animeler

Aklıma takılan 2 anime var. Birisi Kimi ni Todoke’ye benziyor. Aynı Sawako gibi bir kızımız var, erkeklerden çekinen. Okulun en popüler erkeği bununla konuşmaya başlıyor felan. Daha sonra kızın geçmişte babasının tacizine uğradığı ve bu yüzden erkeklerden çekindiği ortaya çıkıyordu. Geçenlerde tekrar izliyeyim dedim ve Kimi ni Todoke sanıp onu açtım ama Sawako babası ile normal konuşunca o olmadığını anladım.

İkinci anime ise klasik çocukluk arkadaşları taşınırken birbirlerine büyüyünce evlenmek için söz veriyor. Erkek karakter lisede geri döndüğünde kızın sözü unuttuğu ve sevgili yaptığını görüyordu. Sadece bu kadarını izlemiştim zamanında animenin. Pek bir bulunacağına dair umudumda yok ama sürekli “acaba devamında ne oldu” gibi aklıma takılıyor işte.
Bu animeleri bulabildin mi? İlgimi çektiler de, izlemek isterim.

Son düzenleme:
Bu sanırım robotlu bir çizgi filmdi, hatta başrol robottu ya da uzaylıydı ama insan değildi, tabi emin değilim, internet bile hatırlamıyor ben nasıl hatırlayayım.
Benim de adı aklımda kalmış sadece. Sanki gemi tamir etmeye çalışıyorlardı. Aratınca yayın akışı çıkıyor 2004'te yayınlanmış. İngilizce adında Eron geçmiyor muhtemelen ya da başka bi dilde falan bir şey bulamadım o yüzden.

Benim de adı aklımda kalmış sadece. Sanki gemi tamir etmeye çalışıyorlardı. Aratınca yayın akışı çıkıyor 2004'te yayınlanmış. İngilizce adında Eron geçmiyor muhtemelen ya da başka bi dilde falan bir şey bulamadım o yüzden.
Ben de yayın akışı dışında hiçbir şey bulamadım. Ancak hatırlayan biri orijinal adını söylerse buluruz. Yoksa imkansız çünkü adını farklılaştırmışlar gibi.

ingilizce yazıp deneyin birde.
İngilizcesini bilsem yazacağım ama bilmiyorum. Adını değiştirerek Türkçeleştirmişler çok büyük ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık