Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Accel World

Accel World

Teknolojinin gelişmesiyle dünyaya alternatif olarak "Neuro Linker" adlı aletle girilebilen sanal bir dünya yapılmıştır.

Haruyuki (Haru) Arita kısa boylu, şişman, okulda diğer öğrenciler tarafından devamlı ezilen, asosyal bir kişilik olmasından dolayı, gerçek dünyadan bir beklentisi kalmamış ve kendisini sanal oyunlara vermiştir.

Okulun en popüler öğrencilerinden biri olan "Kuroyukihime", Haru'nun oyunlardaki başarısından etkilenir ve onu "Brain Burst" adlı programla tanıştırır. Bu program beyin dalgalarını hızlandırarak bir anlamda gerçek hayatı durdurup ani olaylar karşısında doğru hareket edebilmeyi sağlamaktadır.

Bu program Haru'nun sosyal hayatını düzeltmesine yardımcı olacaktır. Fakat programı kullanmak için "Burst" puanları gereklidir ve bu puanları kazanmanın tek yolu sanal ortamda diğer Brain Burst kullanıcıları ile dövüşüp onları yenmektir.

1.sezon 24 bölüm sürüyor. 2. sezonu da duyuruldu.

Mangası ingilizce olarak var. Bekli birileri çevirmek ister.
http://www.mangatown.com/manga/accel_world/c001/

Buraya da hiç yorum yazılmamış. SAO yu ilk izlediğimde çok sevmiştim. Bir daha izleyince çocuksu gelmişti. GGO da bu fazla yok gibiydi o yüzden millet GGO sevmezken ben seviyordum. Accel World ile de SAO ile aynı evrende felan diyorlardı öyle öğrendim. SAO dan daha kötüydü. Tek sevdiğim yanı Kuroyukuhime'nin Kırmızı Kral'ı öldürmesidir.

Yorumlar biraz biriksin de birisi "excel word diye okudum xd" espirisini yapsın diye beklemiştim zamanında ama yapan da olmadı niyeyse. Tanıtım için teşekkürler, loli sevmiyorum okumak gelmedi içimden.

Yorumlar biraz biriksin de birisi "excel word diye okudum xd" espirisini yapsın diye beklemiştim zamanında ama yapan da olmadı niyeyse. Tanıtım için teşekkürler, loli sevmiyorum okumak gelmedi içimden.
2.sayfa falan olursa biri yazardı belki ama şimdi sen söyleyince yazmanın da anlamı olmuyor yav.
Ecel World diye okudum. :oleyo2:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık