Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Acacia vs Saitama

Sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    72
Hiç duymadım.Tanıtırsanız güzel olur kıyaslanacak adam sayısı artar.Nette ww hulk vs saitama gördüm mesela başkaları tartışıyor.
Dediğim karakter beşinci boyutta yaşayan ufak tefek bir cin. Reality Manipulation diye bir gücü var. Gerçeklik ile istediği gibi oynayabiliyor. Karşısına çıkan kişinin tarihten tüm varlığını silebilir istese. Yani sadece düşünerek karşısındakinin hiç var olmadığın bir hayat başlatabilir. Mesela Acacia varlığı silinse de geli geliyormuş, benim dediğim cin var olan varlığı silmiyor. Yani Acacia hiç doğmamış olacak.

Dediğim karakter beşinci boyutta yaşayan ufak tefek bir cin. Reality Manipulation diye bir gücü var. Gerçeklik ile istediği gibi oynayabiliyor. Karşısına çıkan kişinin tarihten tüm varlığını silebilir istese. Yani sadece düşünerek karşısındakinin hiç var olmadığın bir hayat başlatabilir. Mesela Acacia varlığı silinse de geli geliyormuş, benim dediğim cin var olan varlığı silmiyor. Yani Acacia hiç doğmamış olacak.
Paralel evren yapıyor yani o zaman.Geçmişi değiştirip yeni evren yaratıyordur yoksa gücü baya uçuk oluyor yenilmesi imkansız olur her düşündüğünü yapıyorsa.

Karşısında toz olup gidiyorsun yani? Bu enerjiyi nasıl sağlıyor?

Paralel evren yapıyor yani o zaman.Geçmişi değiştirip yeni evren yaratıyordur yoksa gücü baya uçuk oluyor yenilmesi imkansız olur her düşündüğünü yapıyorsa.
Paralel evren yaratmiyor, olani degistiriyor. Yenilmesi zaten imkansiz. Adamlar o yuzden bunu cikarmislar. Zaten kotu bir karakter degil. Eglenmek icin bunlari yapiyor. Kendi boyutuna donerse, degistirdigi her sey normale donuyor. Kendi boyutuna gidebilmesi icin adinin tersten soylenmesi lazim, yahut ikna edip yollayacaksin. Teknik olarak hickimse adini tersten soyleyemiyor, bu yuzden kendine soyletmen lazim. Superman adini terstek bir kagida yazip "Burada yazani okuyamazsin" diyerek adini tersten kendina okutarak ondan kurtulmustu.

Karşısında toz olup gidiyorsun yani? Bu enerjiyi nasıl sağlıyor?
Aynen oyle. Zaten yaralanmaz ve olmez. Buyu gucu olarak geciyor gucunun kaynagi. Bu yetenegi sayesinde imkansiz bile olsa hayal edebildigi her seyi gercege donusturebiliyor. Yeni yasam formlari yaratabiliyor. Sadece dusunerek dunyayi yok edélebilir ve yine dusunerek geri eski haline donderebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık