Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Açıklanan Kesin Ödüller

En başa en yüksek ödüllü kişiyi cafcaflı bir şekilde yerleştirsen, altına da en yüksek ilk onu koysan daha iyi olurdu konu.
ödülün ne oldugunu neye göre verildigini yazmadan en basa ödül koymanın mantıgı olmaz. ama senin için sona eklerim ;)

Güncelleme bekliyoruz.
sadece jack var. su an onuda eklerim. birde en yüksek bilinen ödül bilgisi degişir işte.

Mangaka bizzat kendisi açıklayana kadar 1 milyar olayını ciddiye almamak lazım, mübalağa yahut troll olabilir. :)
zannetmiyorum mahir , ödül kesindir bence. yani dünyadan soyutlanmıs bir yerde niye ödülünün havasını atsınki ? e.oda jackin seklini böyle yaptı, kedi- köpegin seklinide öbür türlü yaptı :D

@Dragon bradırım, güncel ödüllerin altına eski ödülleri de yazsan aslında epey güzel olurdu. :a:

Ek: Jack'in ödülü açıklanmış kesin ödül değil, adamı söyledi sadece. Kesin olması için bir kutucuk içinde mangaka tarafından belirtilmeli. Veya gazetede, posterde falan görülmeli.
eski ödülü olanlarınkini senin için yazarım bir sekil altlarına ;)

Güncelledim. senin dedigin gibi altına degilde yanına parantez içinde ekledim. Bir kac eksik kalmıstır belki. onlarada bakarım. birde yedek aldım bu sefer :p
Eyvallah dostum. :a:
ama benim kastettiğim önceki(ler) idi yahu. Luffy'nin mesela: 30-100-300-400-500 Zoro'nun 60-120-320 gibi. :/
Altına yazman daha iyi olur, daha belirgin olur. Böyle karmaşa oluşmuş biraz.

Eyvallah dostum. :a:
ama benim kastettiğim önceki(ler) idi yahu. Luffy'nin mesela: 30-100-300-400-500 Zoro'nun 60-120-320 gibi. :/
Altına yazman daha iyi olur, daha belirgin olur. Böyle karmaşa oluşmuş biraz.
hepsini yazmak cok üsenilcek bir durum :D dur birde alta alıp deniyeyim, senimi kırcam. ben sadece hani bak ödül buydu bu oldu gibi bir önceki ödülü yazdım :D

hepsini yazmak cok üsenilcek bir durum :D dur birde alta alıp deniyeyim, senimi kırcam. ben sadece hani bak ödül buydu bu oldu gibi bir önceki ödülü yazdım :D
Yazmak ve üşenmek deme hacı, saat 4'ten beri bir şeyler yazıyorum ve şu an beynim sulanmış durumda. :D

Sen adamsın reyizim. Beni kıracağına kafanı kırarsın biliyorum. :a:

düt: Şahane olmuş, ellerin dert görmesin. :a:

güncellenmiştir bege abimizle birlikte ;) west blueda böylelikle fazla ezik kalmamıs oldu. shanks > lafitte > daz bones > bege > robin

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık