Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 997: Alevler

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 5781

Sanji kadının tecavüze uğradığını düşünüp yardıma koşmuş ne var bunda bu kadar abartılacak? Adam ne bilsin pirinç köylülerinin fantezilerini...

Tecavüze uğradığını düşünüp aynısını Zoro yapsa adam derdiniz Sanji yapınca hebele hübele oluyor. Cidden samimi değilsiniz...
Reis ben saldım artık.Kendi çaplarında takılabilirler , günün sonunda (seri sonunda) Sanji'nin ne kadar iyi bir karakter olduğunu anlayacaklardır.Korsanfan'la beraber manga okuyanlarda Sanji düşmanlığı farkettim :D , o günden beri pek dokunmuyorum böyle olaylara.Mesela arkadaşım WCI'da şu an , Zoro'yu daha çok sever ama Sanji'nin WCI'da yaptıklarını pek ayıplamadı.Korsanfan etkisinde mangayı takip etseydi kesinlikle Sanji'ye düşman olurdu diye tahmin ediyorum...Yapacak bir şey yok :D

Yardıma koştuğu için kim laf yaptı? Sonrasında Black Maria olan tavrına laf geliyor genelde. :( Ayrıca kimse kusura bakmasın ama Sanji başkasına tacizde bulunuyor diye laf atmadan önce kendisine bakacak. Kendisi de kadınları taciz eden birisi. O elemandan hiçbir farkı yok kadınlar konusunda.

Üye silindi 5781

Yardıma koştuğu için kim laf yaptı? Sonrasında Black Maria olan tavrına laf geliyor genelde. :( Ayrıca kimse kusura bakmasın ama Sanji başkasına tacizde bulunuyor diye laf atmadan önce kendisine bakacak. Kendisi de kadınları taciz eden birisi. O elemandan hiçbir farkı yok kadınlar konusunda.
Sanji'ye denilecek en son tacizci yav. Adam kadınları her daim el üstünde tutuyor. Bir kadını zorla rahatsız edecek seviyede bir yaratık değil Sanji. Komedi ögesi olarak oluyor işte arada.

Sanji'ye denilecek en son tacizci yav. Adam kadınları her daim el üstünde tutuyor. Bir kadını zorla rahatsız edecek seviyede bir yaratık değil Sanji. Komedi ögesi olarak oluyor işte arada.
işte kimi karakteri sevince bu komedi sahneleri tolere edebilirken, fazla sevmeyen edemiyor. Punk Hazard'ta, Nami'nin vücudundayken yaptıkları baya iğrençti. Gerçekten kadınlara değer veren birisi, Brook'la Nami'nin çıplak fotolarını çekmez diyor. :(

Bir kaç bölüm sonra denizciler gelir, başka kim gelecek benim için asıl merak unsuru bu. Çünkü mevcut kadronun kazanma şansı sıfır. Burada şunu da sormak gerekiyor, denizciler ne yapacak, oturup savaşın bitmesinimi beklicek yoksa taraf seçip savaşacak mı? Tarafsız kalırlarsa inanılmaz bir kazan kazan durumu olur, önce korsanlar kendi aralarında savaşır, bir taraf kaybeder, sonra da kazanan tarafı da denizciler avlar. Yine de Tanrı vadisi olaylarında olduğu gibi Luffy ile omuz omuza savaşma ihtimalleri de var.

Şu an şöyle bir durum söz konusu, ya denizcilerle omuz omuza savaşacaklar ya da Wano'ya başka birileri de gelecek. Denizcilerin tarafsız kalma ihtimalini düşünürsek...

Shanks ya da Karasakal, bu ikisi olmaz. Karasakal belki gelir ama o savaşmayı riske alacak türde bir adam değil ve bizimkilerle omuz omuza da savaşması imkansız, en fazla savaş sonu toplayıcılık yapmaya gelir ama bu da mümkün değil. Luffy ve Marco var, direkt Teach ile savaşmak isterler ki savaş yorgunu olan adamlar için bu mümkün değil. Yani Karsakal'ın gelmesi baya zor, ele onu.
Shanks, her bi şeye parmak sokmayı seven bir adam, çözemediğim garip bir misyonu var. Wano'daki savaşın büyüklüğünü düşünecek olursak bizimkiler için muazzam bir destek olur ancak rol de çalar. Hem tayfası hem kendisi Luffy ve Kid'e ekmek bırakmaz. Bu yüzden gelmez diyorum ama az da olsa ihtimal veriyorum.

Geriye böyle bir savaşta işe yarayacak kim kaldı? Mihawk, Gaban, Rayleigh, diğer Wb korsanları, hasır şapka filosu. Beşinin de gelme ihtimali var, en muhtemelen olan hasır şapka filosu ancak onlar çöpleri ayıklamaktan başka bir işe yaramaz, geriye kalan Wb korsanları da aynı şekilde. Yalnız Marco, diğer tümenlerle birlikte bir imparatoru tutabilir. O ışık var.

En sona üç kişi kaldı, Mihwk, Gaban, Rayleigh. Üçünün de gelme ihtimalini eşit görüyorum, en çok gelmesini istediğim kişi de Mihawk. :D Bakalım, denizcilerle hasırşapkalar omuz omuza savaşmazsa illaki birileri gelecek. Tabi Marco'nun bir imparatoru tutabilme ihtimali haala var, bu ihtimal gerçek olursa gerek kalmayabilir.

Olm sen niye böylesin ya sdıfghausdhy

Sanji yoldaşlarını bırakıp neden farklı bir kanaldan yürümeyi tercih etti. Derin anlamlar taşıyan kısa bir analiz.
Sanji gibi zeki birinin böyle saçma görünen bir olayın içinde yer almasının altındaki gizemi kaç gündür çözmeye çalışıyor, geceleri uyumaz gündüzleri yemez olmuştum.
Sonuç olarak Sanjinin Black Maria karşısında onurlu duruşunu geçte olsa farketmenin sevinciyle "ervraka" diye mutfağa fırladım inanılmaz bir çorba tarifini uygulamak için...

Mevcut durumu en baştan ele alırsak Sanji'nin inanılmaz bir bakış açısı var. Çok yönlü stratejik bir deha olduğunu görmemek için kör olmak gerek. Düşman bölgesindeki olayları analiz etmesi şahane, refleksleri on numara, duruma bodoslama dalıp kurulan tuzağa bilerek yakalanarak tüm hesapları boşa çıkardı. Bu hareketleri bizleri bilenmez bir maceraya sürüklüyor. Ah Sanji neler yapıyorsun neler seni acımasızca eleştrinleri gerçekleri görmeye ve yaptığım çorbadan içmeye davet ediyorum bilmem anlatabildim mi!!!
Son zamanlarda wanoda artan taciz ve şiddet olayları karşında duyarlı davranan bir vatandaştır Sanji

Yardıma muhtaç bir kadına futursuzca koşan bir beyzadedir Sanji

Dik duruşu, yardımsever kişiliği Robin Hood'u mezarında ters döndürür. Black Maria'nın gönlünde beyaz sayfalar açar.

Kahramanımızın bir değil bir kaç planı var. Zamanı gelince domino etkisiyle bütün taşlar yerine oturacak. Black Maria denilen güzellik abidesi Sanjikunnun muhteşem cazibesine bir sinek gibi kapılarak, aşkından çöllere düşecek, derbeder olup beraber bir berber dükkanı açarak evinin kadını olacak. Tayfaya yeni bir müttefik kazandıracaktır.
Bu konuda elimde sağlam kanıtlar, doğruluğu inkar edilemez gerçekler var.
Bir itiraf filizlenen bir aşkın itirafı.. Siyah beyaz bir aşkın hikayesi film gibi...
Kyaaaa
Sayfa 6 'da

(Bu mesaj bir Sanji güzellemesidir. 10 dk sonra kendini imha etmesini umuyorum..):oleyo2::at::bilmem:

Ya sen kalk über g.hakinle(güya) kadınların(bide nedense sadece kadınların) sesini duy ama kapının önündeki tuzağı göreme.

Kaldı ki pijamalarını giyer giymez hamama röntgene giden birinin iffet bekçiliği yapması... Acınası.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık