Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne güldüm ne güldüm.
Biz yıllar önce dedik(Ben ve ben). Bu Marco amiral etmez. Yonko tutamaz. Ama ısrarla 'Linlin bıraktı zira uzun süre oyalanırdı' diyenler var. Ya Linlin adamın boynundan tutmuş, fiziksel gücü Linlin gibi olan birinin avucundan hangi saldırıyla kurtulacak? Orada Marco bir iki saniyede ölürdü lakin Linlin'in gelecek planları var ve o yüzden bıraktı. Bakınız Kid ve grubu da aynı aftan yararlandı.

Bu arada Yamato beklediğim gibi canavar çıktı(kuvvet anlamında). King'e yürümeyi düşünen Sasaki'nin anlık surat ifadesi bile yeterince şeyi açıklıyor.

Ne güldüm ne güldüm.
Biz yıllar önce dedik(Ben ve ben). Bu Marco amiral etmez. Yonko tutamaz. Ama ısrarla 'Linlin bıraktı zira uzun süre oyalanırdı' diyenler var. Ya Linlin adamın boynundan tutmuş, fiziksel gücü Linlin gibi olan birinin avucundan hangi saldırıyla kurtulacak? Orada Marco bir iki saniyede ölürdü lakin Linlin'in gelecek planları var ve o yüzden bıraktı. Bakınız Kid ve grubu da aynı aftan yararlandı.

Bu arada Yamato beklediğim gibi canavar çıktı(kuvvet anlamında). King'e yürümeyi düşünen Sasaki'nin anlık surat ifadesi bile yeterince şeyi açıklıyor.
Avatarındaki şahsa senin için ruhum yok dedirtiyor Marco.Daha bir şey olmasına gerek yok.Aynı şahıs Queen'e attığı 2 darbede tatlı sayıklatıyordu.

Avatarındaki şahsa senin için ruhum yok dedirtiyor Marco.Daha bir şey olmasına gerek yok.Aynı şahıs Queen'e attığı 2 darbede tatlı sayıklatıyordu.
Queen ile Marco'yu kıyaslıyorsan Katakuri ve Smoothie'yi de kıyaslarsı. :ehe:
Ayrıca ne diyor "harcayacak ruhum yok" .Yani kendi kapışmayı düşünmüyor bir homie bırakıp gidecek fakat Marco ruhlardan güçlü olacağı için harcamak istemiyor.

Queen ile Marco'yu kıyaslıyorsan Katakuri ve Smoothie'yi de kıyaslarsı. :ehe:
Ayrıca ne diyor "harcayacak ruhum yok" .Yani kendi kapışmayı düşünmüyor bir homie bırakıp gidecek fakat Marco ruhlardan güçlü olacağı için harcamak istemiyor.
Kadının elinde ruh yok zaten. Zeus bitik gibi bir şey, pro da zaten Marco gibi ateşten yapılma. Yani fiziksel güçle bu kadın düşük zorlukta marco'yu harcar ama kadının hedefi kaido'nun yanına çıkmak. Muhtemelen luffy den intikam almak için veya kaido'ya ihanet edecektir.

Big Mom çatıya çıkıyor muhtemelen herkesten önce orada olur fakat iki yonkouya karşı ortada rakip yok.Birbirlerine saldırmayacakları ortada bence Teach veya Kizaru gelecek ortam hazır

Yani King indiren imparator oluyor. Eğer bu Zoro veya Sanji ise kendi korsan oluşumunu mu ilan edecek:hhh:
Ya o dalgasına tabi. Teach ekibiyle tüm imparator komutanlarını ezdi. Sonra adalara çöktü Luffyde İmparator adasından Tayfa üyesini kurtardı ve sağ sağlim çıktı. Bu arc Zoro ve Sanji'nin King ve Queeni alacağını düşünmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık