Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 996: En Güçlünün Adası

Bölüm nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    194
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
King direkt Kostüme karın bölgesine baskı uyguluyor oraya saldırıyor. Katakuri ise Kostümle işi yok. Direkt yüzünü yumruk atıp tekleyip geçiyor. Yani Katakuri kostümi meyvesiz aştı King meyve ile aşamadı gibi bir durum yok.
Kim King'e suite dal diyor peki ? İki tane suit giymiş adamın teki 5 saniye içerisinde kaybetmişken,diğeri yenilmedi bile.Bu bir bahane mi oluyor ? Hele Sanji'nin yenildiği söylenilen bir ortamda.Dof 50 kere yenilmiş Luffy karşısında o zaman.

Üye silindi 5781

Yalnız mesele King delemediği için güçsüz denmesi. :D King Sanji seviyesindeki bir kişiden daha üsütn olduğunu gösterdi. Kata ile yakın seviyede birisidir. İkisi de Marco'dan düşüktür ama. ;)
Ben meseleyi okumadan tak diye giriştim.King en güçlü sağ kol olabilir.Konunun o olduğunu bilmiyordum

Şu an nerede gömdüm Sanji'yi? Yenemeyeceğini söylüyorum. Bi beş on sayı içerisinde göreceğiz Zoro'nun rakibi olursa Sanji yenemezmiş.

Raid Boss'u olacak Kaido... Kendi mi yenecek? Sanji ve Zoro, Queen ve King eşleşmeleri olursa bu ikili yalnız indirecekler.
King'in Zoro'yu ne hale getireceğini göreceğiz evet .d P.upsuz yenme şansı yok.

Kim King'e suite dal diyor peki ? İki tane suit giymiş adamın teki 5 saniye içerisinde kaybetmişken,diğeri yenilmedi bile.Bu bir bahane mi oluyor ? Hele Sanji'nin yenildiği söylenilen bir ortamda.Dof 50 kere yenilmiş Luffy karşısında o zaman.
Benim demek istediğim öyle bir fiziksel güç farkı yok aralarında. Ichiji pozisyonuna Kingi koyalım gagası ile kafasına baskı yapsa Kafası kopar kırmızılının. Katakuri mantıklı olanı yapıp ezip geçiyor ama King'in kostümün dayanıklılığı konusunda habersiz olup delip parçalayacağını sanması ve yapamaması başarısızlık ama Sağ Kol sıfatına uygun olmayan bir fiziksel güç göstermedi.

Benim demek istediğim öyle bir fiziksel güç farkı yok aralarında. Ichiji pozisyonuna Kingi koyalım gagası ile kafasına baskı yapsa Kafası kopar kırmızılının. Katakuri mantıklı olanı yapıp ezip geçiyor ama King'in kostümün dayanıklılığı konusunda habersiz olup delip parçalayacağını sanması ve yapamaması başarısızlık ama Sağ Kol sıfatına uygun olmayan bir fiziksel güç göstermedi.
Suit Sanji'nin rahat tekmeleştiği King var bir tarafta,diğer tarafta g4 atağını tekmeyle durduran Kata.Hibrit ya da tam zoan halinde King daha güçlüdür fiziksel olarak Kata'dan.Base haliyle kesinlikle değil ama.Herif brawler değil ki Queen gibi.Adamın olayı kılıç ustalığı gibi.Jozu gibi bir fiziksel güce sahip olmadığı açık gibi duruyor olmalı.İchiji muhabbetinde Kata'nın meyve kullandığı bile açık değil herifi indirmek için.Bir taraf meyve kullanıyor diğeri de muhtemelen suratına bir tane vurup o hale getirmiş.Aynı durum olmaz gene.

Sanji yenilmedi.İşine geldiğinde bir taraf bir tarafı adadan adaya uçursa bile yenilmedi diyorsun.Diğer türlü çizik yemeyen adama yenildi diyorsun.Güzel bakış açısı .d.Page One'ın yaptığını yapamıyorsa bu Sanji'nin babasının mahareti değil King'in kekoluğu.Bak bu zırhı da Sanji'nin avel babası yaptı.
Sanji yenildi.Bu basit gerçeği anlatmak zorunda kalmak garip.

King Marco'nun Kizaru'yu yere çakması gibi füze gibi çaktı aşağı.Yenilmeyi bırak öleceğini söyledi hatta.Ama suit ölümden kurtardı.Fakat yenilgiden kurtaramadı.Madem yenilmemiş kalkıp karşılık vereymiş Sanji.Nerede hani ? Uçabilmesine rağmen kalkıp counter vuracak ne hali kalmış ne de motivasyonu.Rakibin gücünü görmüş.

Sanji yenildi.Bu basit gerçeği anlatmak zorunda kalmak garip.

King Marco'nun Kizaru'yu yere çakması gibi füze gibi çaktı aşağı.Yenilmeyi bırak öleceğini söyledi hatta.Ama suit ölümden kurtardı.Fakat yenilgiden kurtaramadı.Madem yenilmemiş kalkıp karşılık vereymiş Sanji.Nerede hani ? Uçabilmesine rağmen kalkıp counter vuracak ne hali kalmış ne de motivasyonu.Rakibin gücünü görmüş.
Sanji yenildiyse Dof Luffy karşısında 55 kere yenildi kardeşim.Daha da anlatmayacağım.Adam tak diye ayağa kalkıyor.Olaydan 10 dakika sonra kendine gelmiyor.King muhtemelen öldürdüğünü bile düşünüp bastı gitti sonrasında.Hani Luffy'nin Dof'u dağa çivileyip yendiğini düşünmesi gibi.King'in de Luffy gibi yanlış düşündüğünü attığım Sanji panelindeki sırıtmasından anlayabilirsin.

Suit Sanji'nin rahat tekmeleştiği King var bir tarafta,diğer tarafta g4 atağını tekmeyle durduran Kata.Hibrit ya da tam zoan halinde King daha güçlüdür fiziksel olarak Kata'dan.Base haliyle kesinlikle değil ama.Herif brawler değil ki Queen gibi.Adamın olayı kılıç ustalığı gibi.Jozu gibi bir fiziksel güce sahip olmadığı açık gibi duruyor olmalı.İchiji muhabbetinde Kata'nın meyve kullandığı bile açık değil herifi indirmek için.Bir taraf meyve kullanıyor diğeri de muhtemelen suratına bir tane vurup o hale getirmiş.Aynı durum olmaz gene.
Bunlara zaten katılıyorum. Jozu'ya gelecek olursak. O meyveyle hiç kolay inecek bir adam değil fiziksel güçle...veya Kılıç darbeleriyle. Marinefordda eşleşmeyide oda bilerek ayarladı. Karşısına Kizaru gelse yine yeteneği amirali kantırlardı. Elmas meyvesi aşırı Op.. Bana göre net en güçlü sol koldur.

Sanji yenildiyse Dof Luffy karşısında 55 kere yenildi kardeşim.Daha da anlatmayacağım.Adam tak diye ayağa kalkıyor.Olaydan 10 dakika sonra kendine gelmiyor.King muhtemelen öldürdüğünü bile düşünüp bastı gitti sonrasında.
Hayır King yine havadaydı.Hatta Sanji havadan geçit vermediklerini söylüyordu galiba o tarz.King işini yapmış vs atmadı zaten Sanji ile.Havada ifadesini aldı.Kalkıp geri gelmesi gereken Sanji.Hem Momo'yu koruması lazım bu adamdan hem de indirmesi gereken bir kişi.Ama tekrar denemiyor ciddi hasar aldı çünkü dövüşe devam edebilecek durumda değildi bir süre dinlenmesi gerekti sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık