Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993: Wano Ülkesi'nin Hayali

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    213
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1-Çiçek Başkentti boş sahneydi

2-Queen'in teknolojisi grekli dğeildi.Hatta normal kurşun çok daha fazla hasar verir açıkçası.Luffy'nin durmadan koşması babun kolu admala kapışması falan aşırı boş sahneler,TG'de Touka'nın son bölümde sonsuza dek koşması gibi hissttriyor.Sahneleri gösterme daha iyi.

3-King ile ilgili bambaşka uzun bir ayzı yazacağım.

4-Sasakinin görünmesine sevindim.

5-Kaido vs 9 Kın savaşı beklendildiği gibi gidiyor ama kol kopma sahnesi efsaneviydi.Çok sağlam sahneydi.Kullandığı saldırı biraz abartı olsa da kolun öyle kopması çok başarılıydı.

Diğer kınlar saldırıdan kacarken kiku durdumaya filan kalktı herhalde saldırıyı ve başarısız oldu niye kacmadı diğerleri gibi pek anlamdım.

Spoilera hiç bakmamıştım ama değdi. Çok iyi bölüm. Hiç beklemiyordum, inanılmaz şaşırdım. Bölüm içinde de Jinbe - Sanji iletişimi güzel olmuş, tek gözlü kedi - King - kız olayında da büyük bir şeyler bekliyorum artık 1000e yaklaşıyoruz. Sonu da çok iyi. Kaido'nun beni öldürseniz umurumda olmaz lafıyla hypeımı aldım zaten, dedim kalkıyor bu herif, işte bu. İyi bölüm iyi.

Seri öyle bir noktaya geldi ki, arc sonu kutlamasında Kiku'nun kolu yerinde olursa normal karşılanır gibime geliyor. Malum adada doktor çok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık