Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro, Sanji derken şimdi de Jinbei mi ben de gelecem diyor. Tayfa ebeveynlerinin peşine takılan yaramaz çocuklara döndü yaf.

Bu King'e adam bulamıyoruz ya. Kılıcı var Zoro'yla kapışacak diyoruz, Meyvesini görüyoruz Marco ile kapışacak, Sanji ile aksiyona girer Sanji'yle şimdi Yamato ile kapışır diyen var.

Bu King'e adam bulamıyoruz ya. Kılıcı var Zoro'yla kapışacak diyoruz, Meyvesini görüyoruz Marco ile kapışacak, Sanji ile aksiyona girer Sanji'yle şimdi Yamato ile kapışır diyen var.
Çünkü ortada düzgün eşleşme yok. King Yc1 diye Zoro deniyodu ama Zoro şuanda Queenin karşısında ne yapçağı belli değil. Sanji Luffynin yanında Kinge denk gelmez. Marco en mantıklı seçenekti ama BM olayı bozuyo birilerinin BMyi tutması lazım. Yamato Sasakiyle karşılaşçakmış ama King Yamatoyu kafaya takmış zaten Yamato aşırı belirsiz. Belki hala belli olmayan Law-Kid ikilisinden iş çıkabilir ama onların da Kaido devirmeye yardımcı olmaları lazım. Kingle kim dövüşürse dövüşsün Kaidonun yanına çıkamaz. Pert olur zaten. Bi şekilde Odanın sihirli elleriyle şans yaratması lazım

Çünkü ortada düzgün eşleşme yok. King Yc1 diye Zoro deniyodu ama Zoro şuanda Queenin karşısında ne yapçağı belli değil. Sanji Luffynin yanında Kinge denk gelmez. Marco en mantıklı seçenekti ama BM olayı bozuyo birilerinin BMyi tutması lazım. Yamato Sasakiyle karşılaşçakmış ama King Yamatoyu kafaya takmış zaten Yamato aşırı belirsiz. Belki hala belli olmayan Law-Kid ikilisinden iş çıkabilir ama onların da Kaido devirmeye yardımcı olmaları lazım. Kingle kim dövüşürse dövüşsün Kaidonun yanına çıkamaz. Pert olur zaten. Bi şekilde Odanın sihirli elleriyle şans yaratması lazım
King vs Sanji hala en iyi ihtimal çünkü King ve diğer uçanlar yolu koruyor şeklinde gösterildi. Ama ben beklentimi sığ tutuyorum. Sanji uçan çöpleri alacak : (

King vs Sanji hala en iyi ihtimal çünkü King ve diğer uçanlar yolu koruyor şeklinde gösterildi. Ama ben beklentimi sığ tutuyorum. Sanji uçan çöpleri alacak : (
Sanjinin uçan altılı alması karakteri geliştirmez ki. Bize bizimkileri harbiden zorlayıp artk adlarını duyurmalarını sağlayacak isimler lazım. Ha orda Smoothie, Daifuku filan da var uçan altılı hariç. Oda onları nasıl ayarlayacak merak konusu

düzgün halii bu sanırım.
  1. king issued Momos immediate execution in hopes of complete demoralizing the enemy samurai. Hoping taking out their future shogun will make them give up.
  2. Momo and Shinobu are attacked, doesn’t necessarily say by who but are saved by Yamato. It mentions king is on his way there himself
  3. Drake and Zoro face off against Queen who is continuing to weaken the samurais through the use of his new weapons and poisons.
  4. Kaido gives the scabbards props and shoots his new attack and cuts off kikus arm.
  5. Boa Huang is the one revealed to have leaked the information of where Yamato and Momo was as they were in eyesight of a cat wearing a talisman
  6. Luffy and Sanji are running through the performance hall fighting off gifters and other forces as they do. One gifter comes in and Jinbe intercepts him and quickly disposes him saying he will accompany Luffy to the roof as well.
Big addition is Jinbe here. He’s now the third straw hat to mention accompanying Luffy to the roof. First was Zoro, second was Sanji, now comes Jinbe.
Bise solim mi zoro drake queen ve sanji jinbe king yapacak bu kesin luffy de yukari

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık