Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Garpı mı devirir. Duymamış olayım.

Garp reisi seri sonu Luffy bile bir tarafından ter aka aka alır ancak bunun gibi çomarlar gitsinler taşlara yumruk atsınlar. Reis deniz taşlarını kürdan olarak kullanıyor sıradan taşları da bu çoluk çocuk için bıraktı.
Garp reisin kutsallara karşı bu kadar vurdumduymaz olmasına rağmen ses edilmemesinin tek sebebi yaptığı kahramanlıklardan ziyade denizcilerin karşılarında görmek istememeleridir . IM sama ve 5 ihtiyarın gücünü bilmiyorum ama Garp'ı karşılarına almak istemiyorlar belli ki

Sadece one piece'ile ilgili bir durum değil sanırım dr. stone black cloverın spoilerı da cıkmadı mha zaten ara vermişti.

Garp reisin kutsallara karşı bu kadar vurdumduymaz olmasına rağmen ses edilmemesinin tek sebebi yaptığı kahramanlıklardan ziyade denizcilerin karşılarında görmek istememeleridir . IM sama ve 5 ihtiyarın gücünü bilmiyorum ama Garp'ı karşılarına almak istemiyorlar belli ki
Top Tier adamlarla savaşmak bir yana öldürmek bir yana.

Garp zirvede herhangi bir rakibi yok reisin. IM dışında seride ki hiç kimseye birebir de Garpa karşı şans vermem. IM de final boss olacak diye şansı var.

Luffy hasar verebilir artık ama tek yiyeceği gerçeğini değiştirmez bu. Kaidou luffynin hızına yetişip yakalayamazsa luffy iyi kötü bir şeyler yapar. İndiremezse de hırpalar ama g4 bitip hızı veya hakisi azaldığında kaido ne yapar onu bilemem.
Luffy gelecegi gorup teror estirebilir sikinti diger carlarda asil onlar ne yapacak.

9 kinin sahne performansı iyiydi ama yetmeyeceği aşikardi.Nitekim kiku devre dışı kalmış görünüyor, inu ve neko da süre sınırına dayanıp yorgunluktan yere yigilacaklar.Bana kalırsa saldırıda diğerleride yaralandilar.Nihayetinde devre dışı kaldıklarında sahneye esas oğlanlar cikicak.Law luffy Kid

İşin ilginc yani eşleşmeler su şekilde olabilir;
Jinbei vs sasaki
Nami vs ulti
Usop vs page one
Zoro vs King
Sanji ve Queen
Franky vs Numbers
Drake vs Who Who
Brook vs scratchmen apoo
Robin vs Black Maria
Chooper vs Bao Fang

Nedense black Maria taraf degistiricek gibi bir izlenime kapıldım nedense.. Oyuzden Robinle dövüşmeyebilir.

Son düzenleme:
Top Tier adamlarla savaşmak bir yana öldürmek bir yana.

Garp zirvede herhangi bir rakibi yok reisin. IM dışında seride ki hiç kimseye birebir de Garpa karşı şans vermem. IM de final boss olacak diye şansı var.
Garp ve Sengoku'yu Teach ve yeni yetme ekibi karşılamıştı. Teach o ekibin çoğuna Ace ile savaşında arada kaynamama emri veriyordu. Kaido da işlenene kadar yüceydi, bu seride bir önceki çağda farkını ortaya koyan bi Roger var bi Newgate. İki kralın yokluğunda meydan kalacaksa varsın kalsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık