Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bulurum.kaido ilk bakista herkesi teklesin,luffy gelip kahraman olsun.bundan daha mantikli bir senaryo olurdu.

Kinlarin kaiodaya karsi duruslari tam kivaminda gidiyor.en basindan da oyle.adam tanri sanki,9 wano savascisi birlesip cizik atamayacaksa,ne anladik bu isten.

Bir kisi kuuuya bir tas atiyor.millet pesinden atliyor.az anlayarak okumaya calisan kisi zaten bu kadar elestiri yapmaz.
ben kaidoyu çizemezler demedim ki çizebilmelerine okeyim. 1 vuruşla 2 kişiyi tekleyen bir adam nasıl olur da yenilir? plot armor olmadan olmaz o işler ki Oda plot armor verecekse luffye verir. o yüzden kınlar kaidoyu alamazlar. seri normal bir seri olsa tamam ama normal bir seri değil one piece.

benimki lütfücü ya babasını gebertçek inş
Erzurumda bir gün üç sarhoş adam, birine çarpar. Sonra çarptıkları adam anlayışlı biri olmasına rağmen tuttururlar "döğüşeceğık" diye. Adam bakmış kurtuluş yok "ne biçim delikanlısınız üçe bir geliyorsunuz" demiş ve zoruna giden sarhoşlardan biri "İlhami geç karşıya döğüşeceğık" demiş. "Oden olsa böyle yapardı desek" karşıya geçer yani senin İlhami de, zor değil. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık