Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 993 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda geç bu işleri gülüm geç bu işleri bebeğim geçççç... Sıvamaya devammm... isterse aynı anda 9'una birden tek atsın... gram hype'lanma yaşarsam ne olayım...

Spoiler gerçek diyelim Kaido eşittir geri zekalı demek bu. Kardeşim insan formundayken gelene geçene tek atabiliyorsun diyelim. Neden o zaman kazma gibi tekrar ediyorum kazma gibi ejderha formunda geziyorsun. Kaz mısın Kaidocum yani?
Oda'nın vs çiziminde de problem var.

Önce 9 kınlar vuruyor,vuruyor Kaido duruyor.

9 kının saldıları bitiyor.Sonra Kaido başlıyor.

Böyle saçma vs mi olur ?

Oda geç bu işleri gülüm geç bu işleri bebeğim geçççç... Sıvamaya devammm... isterse aynı anda 9'una birden tek atsın... gram hype'lanma yaşarsam ne olayım...
Yav bırak be Buşido. Kaç aydır Zoro vs Kaido diye diye bir hal oldun. Şimdi de böyle diyorsun. Zoro teke gidecek diye korktun değil mi doğru konuş :D

Ayak takımı dediğin adamlar şu an Kaido'yu tokatlıyor mu? Evet. O zaman saçma sapan konuşan kişi sen oluyorsun. Manga panellerinde kimin kimden dayak yediği açıkça görülüyor.
Yeni sayida belli olur dayak yiyenler. Kaidoyu cok hafife aliyosunuz ki bu da sizin sucunuz degil tabii ki yazarin sucu.

keşke oda baştan kinemon'u denjiro hissi verecek şekilde yine aynı aptallıkta çizmiş olsaydı. 9 kınları kinemon yüzünden küçük görüyorum. yoksa kedi, köpek, izo vs hepsi karşısında wow oluyorum. korsanlar korsanları, samuraylar samurayları yener diye düşünmüştüm. orochi tırt çıktı. wano için 9 kının kahraman rolünde yüceltmesi sadece luffy'le ittifak kurmalarına bağlanırsa kötü olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık