Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 987 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peros ayarı adamlar gayet Katanın tek eline kaybedebilir. Ayrıca Smoothie gayet güçlü zaten ama Sol kol havası, işlevi ve gücü sezemedim kendisinden. Smoothie'nin gösterilen güçleriyle Doflamingo'ya üstün geldiği bir senaryo canlanmıyor aklımda mesela
Vallaha Peros ayarı gibi gözüken İzo King'in kılıcını ada dışında gönderdi herhalde aksiyona hala gelmediği için.Kata fazla op galiba :D

Vallaha Peros ayarı gibi gözüken İzo King'in kılıcını ada dışında gönderdi herhalde aksiyona hala gelmediği için.Kata fazla op galiba :D
Abi herkeside peros ayarı yapmayalım ya Peros Brook ve Chopper'ı dondurduğu gibi izo'yuda bitirir. King büyük bir loser ona bir lafım yok kılıç düşürmek ne demek lan Kaptanına danaya girer gibi girildiğinde hiçbir şey yapamak hele... Katakuri Linlin salağının sağ kolu olduğu için zayıf görülmeye devam etsin

Abi herkeside peros ayarı yapmayalım ya Peros Brook ve Chopper'ı dondurduğu gibi izo'yuda bitirir. King büyük bir loser ona bir lafım yok kılıç düşürmek ne demek lan Kaptanına danaya girer gibi girildiğinde hiçbir şey yapamak hele... Katakuri Linlin salağının sağ kolu olduğu için zayıf görülmeye devam etsin
İzo'yu yaptığı hareketten dolayı Peros ayarı yapmıyorum zaten.İzo MF'de de ilk 4lünün arkasından gelen isim gibi duruyordu ondan diyorum.Peros güçlü adam zaten.İzo da yakın olabilir ama bence :D King konusunda da çok büyük konuşmıyayım King de sağlam şeyler gösterir illaki ama sanmıyorum ki reis edebilsin.

Açığını yakalamak yahut antitez sunma maksatlı demiyorum dostum da Rocks Korsanları'ndan önemli olduğunu varsaydığımız (malum nedenler) birini yakalıyorsun (yakalayabilmişsin bir de bu da bir başarı) ama idamını yapamıyorsun. Bu nasıl bir ezilmişlik rezilliktir yahu
Reis burada işler karışık harbi anlattığın gibi. Bakalım Oda bir şekilde üstünü kapatmaya çalışacak mı

Üye silindi 5781

Dostum tüm samimiyetimle soruyorum koyulaştırdığım yer ile Kinemon'un Kaido kesmesi sence aynı şeyler mi? Ayrıca sıkıntı zaten bizim bu karakterleri görüp güçlerine şahit olmamızda. Sen bana biz hiçbir şey bilmiyorken Wano'daki en güçlü 9 savaşçı birleşip Kaido'yu deşecekler desen ben de zaten olması gereken bu içinden bile geçerler denk getirirlerse derim. Bir japonun çizdiği tamamen samuraylara ayrılmış dış dünyadan izole edilmiş herkesin çok büyük beklentilerle beklediği arcın en önemli savaşçılarının Kinemon, Raizou falan olacağını kaçımız tahmin edebilir ki zaten :/ Bölümü daha okumadım spoilerlar üzerine yazıyorum, bunlar Kaido'yu kesebilmelerinin sadece hakiye bağlanması ihtimali üzerine yazdığım şeylerdir. Yoksa hiç kesememeliler dediğim yok yani.
Soruna cevap veriyorum.Evet aynı şeyler.Hatta tartışmamızın başında insanların zor anlarda hakisini uyandırdığı konusunda anlaşmıştık. 9 Kızıl Kın uyandırması ile Luffy'nin bazı uyandırdığı sahneler arasında karşılaştırma yaptım.
Ashura Doji , Jack'i kestiği vakit Jack acayip şaşırıyor.
Ashuro Doji ise gene aynı lafı söylüyor.
"Samurayları asla küçümseme."
Dediğim gibi Komedi unsurları ve karakterlerin geçmişinin etkisinde çok kalmışsın bence. Mangaka zaten bu saldırıyı "haki açtılar." diye de bi mantığa oturtmadı. Bunun arkaplanı kaç bölüm önceden yapıldı , plan başından beri sinsi bir ataktı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık