Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 986: Benim Adım

Bölüm nasıldı

• Kullanılan toplam oy
    247
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölüm gayet güzeldi, güzel olmasının sebebi de hızlı olmasıydı çok fazla laf salatası yoktu.

Kanjuro kızamadığım, sevemediğim bir karakter olarak geldi öyle de gitti, sahnelerde yaşayan birinin, sahnesi gösterilmeden mundar edilmesi belki de bir göndermedir kim bilir.

Momo'nun Usopp'un olmak istediği adam olmasını izledim sanki. Birbirlerine benziyorlar ikisi de korkak ama cesur olmaya çalışıyorlar ikisi de zaman zaman bunu başarabiliyor bu bölüm Momo kendine yakışanı yaptı ödülünü de, Robin ve Nami ile birlikte parti zamanında duşta zaman geçirerek alacaktır :oleyo2:

Yamato, Oden'in saflığını almış babasına olan son inancının da kırılmasını izledik ağlayıp durmasının sebebini buna bağlıyorum.

Luffy boş karakter ne kadar geri planda kalırsa bölümler o kadar iyi çıkar.

Kınlar ne kadar sadık olduklarını Orochi'nin adamları da ne kadar satılık olduklarını çok güzel bir şekilde gözler önüne serdiler, Yakuza patronu Hyogoru'nun tepkisi de iyiydi tüü Allah belanızı versin rezil ettiniz, beş paralık ettiniz şerefimizi dedi resmen.

Kaido ve Oden tartışmaları falan dönüyordu bir aralar forumda Kaido kazanırdı diyen kendini bilmezler vardı evet gördük Kaido'nun neyi kazanacağını :ehe: Oden aslında salak bir karakter de değildi evet bencilliği vardı ama salak değildi, Oda çok fazla misyon yüklediğinden düşmesi için bir ton hazırlık yapmak zorunda kaldı ve bu hazırlıkları da görememesi gerekiyordu doğal olarak, haliyle aklımızda hep kafası fazla basmayan avel bir karakter olarak kalacak tebrikler Oda başardın :good:

Bir de tabi ağır işçilerden bahsetmemiz gerekiyor millet goy goy yaparken Kurbanlıkları kesen Kid ve Zoro Reislere de selam olsun siz ne güzel kasaplarsınız öyle :fool:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık